Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Jim74!

Szerintem is az a legjobb megoldás, ha varratsz vkivel. Én annak idején leszedtem a szoknyákat és kompletten odaadtam az embernek. Igaz, egy hétig csupasz volt az autó, viszont nagyon szépen le tudta venni a méreteket és utána gyönyörűen passzolt minden!

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Jim74!

Szerintem is az a legjobb megoldás, ha varratsz vkivel. Én annak idején leszedtem a szoknyákat és kompletten odaadtam az embernek. Igaz, egy hétig csupasz volt az autó, viszont nagyon szépen le tudta venni a méreteket és utána gyönyörűen passzolt minden!

Üdv.:

Mező

És nincsenek meg a méretek véletlenül?

Most jut eszembe, hogy anyám varrónő és "csak" 3 ipari varrógép van otthon :oops: . Mondjuk már nem aktív, de lehet hogy rá tudom venni, hogy megvalósítsa a hülyeségeimet

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább a báránybőrbe bújt farkas híve vagyok. Megboldogult

1,8-as háromajtóson elég gonosz volt. Belül volt egy kis alu (váltógomb, kézifékkar, középkonzol , pedálok) de kívül csak a felni és az ikerkipufogó krómmal bolondítva. Bár már így vettem Nürnbergben.

Azért jókat röhögtem, amikor apuci hülye fia a széttuningolt GOLF-ban le akart tolni az M7-en párszor.

Jól ment a gép.

Link to comment
Megosztás:

A citromsárga pedig megy a kékhez. Nekem a nappalim ilyen... :roll: Élénksárga fal, kék lambériával 130 cm magasan, natúr fenyőbútorral. :lol:

A lambéria rallykék, a fenyőbútor meg háromajtós :twisted: :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

nem beszélsz hülyeséget :lol:

No igen, a logikus gondolkodás néha csodákat tesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Talán-tán még az is elképzelhető, hogy egy Astra F váltókart is farigcsálhatnál, illetve ez egy "univerzális váltókar" mert ez van a Cali/Vectra/B Corsa/Tigra tipusokban is - lehet, más kocsiban is -.

Milyen váltógombhot szeretnél ?

Link to comment
Megosztás:

No igen, a logikus gondolkodás néha csodákat tesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Talán-tán még az is elképzelhető, hogy egy Astra F váltókart is farigcsálhatnál, illetve ez egy "univerzális váltókar" mert ez van a Cali/Vectra/B Corsa/Tigra tipusokban is - lehet, más kocsiban is -.

Milyen váltógombhot szeretnél ?

sajnos kép nincs róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.