Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Opel16v!

Na egy másik terv amiben a segítségedet kérném! Kipuff rdsz. tuning, elképzelés: gyári 4 leömlő maradna, hátsó dob maradna (Remus dupla cső, azt nem tudom áteresztő-e, de már lehet az :-) ).Közöttük csak cső lenne, de hány mm legyen az átmérője , meddig érdemes növelni 70-80mm ? Érdemes ekkorát, ha a leömlőt nem változtatom?

Kurgyis-féle szívósorral mi a helyzet?Kész?Teszt volt már?

Link to comment
Megosztás:

Egész jó munka... :)

Egyébként ajánlom figyelmetekbe a XX. ker.i Hüllő Kft.-t. Ők foglalkoznak műanyagos munkákkal, ill. rácsozással is, és nekem egyész jó tapasztalataim voltak. ha szerencsétek van találtok náluk gyári bontott hűtőrácsot is...

Kadett lököst legutóbb ők rakták össze, meg rácsozták:

http://kep.tar.hu/fbalazs/images/pic3566732.jpg

(így szemből: bal oldala volt sérült, elég rendesen...)

Link to comment
Megosztás:

Íme:

http://kep.tar.hu/tapioszecso/images/pic4285947.jpg

http://kep.tar.hu/tapioszecso/images/pic4285948.jpg

Nem a legművészibbek a képek. (Egyik túl sötét másik túl közel.) Ha lesz időm csinálok jobbakat is ha kell.

Jó dolog ez az előnézet, majdnem beszúrtam a 2 1600x1200-as képet :roll: , gondolom nem sokan örültek volna neki.

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Mákom volt...nagy nehezen sikerült felszenvednem a site-ra a képeket...a cim még mindig tar.hu/barbi83 ---> astra2 mappa.... :)  a képek nem a legjobbak de nehéz dolog ez a photoshop :lol:  

Na hali

Az utolso elottin a szempilla nagyon popec szerintem... Viszont ahogy lattam ami a mienkre valo az nem ilyen fajta, erre inkabb a 94 elottire valo hasonlit (a racs mellett nem er le a lokharitoig) lehet hogy az jobban allna neki ha ramegy? :D

Link to comment
Megosztás:

Hali all!

Lehet h már fárasztottalak ezzel titeket de azért megirom még 1x mert eléggé kihagy az agyam...szal hátso lámpabúra-sötétités?!!! vlki tud vlmi okosat ehhez mondani...én ezzel is kacérkodom :) nemtom hogy lenne érdemes ...befújni feketével vagy fóliát rá vagy vlmi helyre elvini... vagy mifene?! jah és hogy rendör bácsi mit szol hozzá, mübizonylat kéne e?! szal minden ami ehhez kapcsolodik...csak nem akartam egy new topicot nyitni e miatt...na hali all

Link to comment
Megosztás:

Lacee: Én is észrevettem. :) Amúgy ha már le volt szedve a rács igazán csinálhattál volna hátulról képet róla. Szivesen megnéztem volna a te rögzítési módodat. Amúgy szerinted ugyanaz a rácsunk? Mert a tiéd mintha kicsit sűrűbb lenne, bár lehet hogy te jobb szögbl fényképeztél mint én.

Én szemöldök helyett motorháztető morcosításban gondolkodom. Csak egyetlen gondom van vele. Nem értem hogy a nyitó kallantyúhoz hogy férek hozzá utána. Esetleg valami más maszk kellene? Akinek van tapasztalata vagy véleménye azt szivesen meghallgatnám.

Link to comment
Megosztás:

Tsá! :)

Csináltam képet rola minden iránybol de hátulja nem épp designes megoldás :lol: majd rakok fel képet ha tudok....a rácsunk meg nem tuti h 100 százalékosan 1forma de azért nagyon hasonlit ...csak nem sok ien astrát látok az utcákon azért emlitettem meg...a morcositás meg sztem még drágább bár ha 1 igényes szemöldököt akar az ember akkor azt nem érdemes 4-5 ért megvenni mert közel sem szép az a hézeg amit ennyiért adnak ..... szal 15 körül lehet szép szemöldök sztem! morci meg ...hát nemtom mennyi az annyi:) de tuti jol néz ki! Kallantyús probléma meg sztem ugy ol6ó esetleg meg hogy mikor az ember nyitja belülröl autot kivülröl már ne kelljen szal át kell alakitani hogy a zár belülröl müxödjön bár hogy hogyan lehet kivitelezni azt a rák se tudja :D én legalább is nem :lol: én majd opel16v re akarok rákérdezni hogy az ö motorháztetöje hogy készült mármint az a luk a direkthez(asszem) mert elég jol néz ki...de hát végül is a kérdezösködés nem kerül pénzbe :lol: egyelöre meg most csak az van :lol: na Hali

Link to comment
Megosztás:

Tsá! :)

Csináltam képet rola minden iránybol de hátulja nem épp designes megoldás :lol: majd rakok fel képet ha tudok....a rácsunk meg nem tuti h 100 százalékosan 1forma de azért nagyon hasonlit ...csak nem sok ien astrát látok az utcákon  azért emlitettem meg...a morcositás meg sztem még drágább bár ha 1 igényes szemöldököt akar az ember akkor azt nem érdemes 4-5 ért megvenni mert közel sem szép az a hézeg amit ennyiért adnak ..... szal 15 körül lehet szép szemöldök sztem! morci meg ...hát nemtom mennyi az annyi:) de tuti jol néz ki! Kallantyús probléma meg sztem ugy ol6ó esetleg meg hogy mikor az ember nyitja belülröl autot kivülröl már ne kelljen szal át kell alakitani hogy a zár belülröl müxödjön bár hogy hogyan lehet kivitelezni azt a rák se tudja :D én legalább is nem :lol: én majd opel16v re akarok rákérdezni  hogy az ö motorháztetöje hogy készült mármint az a luk a direkthez(asszem) mert elég jol néz ki...de hát végül is a kérdezösködés nem kerül pénzbe :lol: egyelöre meg most csak az van :lol: na Hali

Lacee!

Off: Ígértél képet a tesódról!!!! 8)

on

Link to comment
Megosztás:

:DDDDD LOL "minden idézők réme " szal jah:kep.tar.hu/barbi83---> barbi mappa.....a végén beállitom ezt a cimet avatarnak v vlmi mer már naponta irogatom be :) jah és a skoda mappában meg egy elado alkatrész skoda van!!! tessék szépen megvenni! :lol: csá (tuning piros felnikkel :DDD )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.