Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Na mégeccer!

Valaki szokott Fóton sűrűn járni?Ha igen,örülnék ha tudna abban segíteni,hogy felvehessem a kontaktot Kess galériájában látható (HTA-969)opel astra caraván gazdijával!S E G Í T S E N M Á R A K I T U D !!!Köszi!

:prayer: :prayer: :prayer:

Nekem nem tetszik F-en a G mocitető, ezért nem segítek neked :( :( :lol: :D :D

ui: utánnanézünk mit tehetünk az ügy érdekében :wink:

Link to comment
Megosztás:

Most árultak 40-ért egy pár P2 lámpát...

Amúgy az a baj az egybeindexessel, hogy az nem FK, és erősen úgy neéz ki, hogy levédték a karika felső részét, mert az összes többinél alul van benne a hiányzó nem világító rész...Na ha ezt még morcosítod is, akkor kapsz két szép majdnem félkör ívet, de nem karikát... :wink:

Hú most lehet hogy nem voltam értelmes... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Most árultak 40-ért egy pár P2 lámpát...

Amúgy az a baj az egybeindexessel, hogy az nem FK, és erősen úgy neéz ki, hogy levédték a karika felső részét, mert az összes többinél alul van benne a hiányzó nem világító rész...Na ha ezt még morcosítod is, akkor kapsz két szép majdnem félkör ívet, de nem karikát... :wink:

Hú most lehet hogy nem voltam értelmes... :roll:

Xintem jól néz ki úgy!Nézd meg a Kársztájlingon a piros aszmát!Van róla esti kép is!Korrekt!Tudom,hogy neked a másik van.Az se rossz,csak én egybeindexest xettem volna.

És xinted mennyiért faragják be a P2 fényszórókat???Na az a nem eccerű,mert rámondhatnak bármit.Ilyenek a mesterek sajna,hogy húúúúú de nem eccerű,meg húúúú de sokba fog kerülni....bla-bla-bla!De gondolom ilyeneket mindannyian ismerünk eleget! :(

Link to comment
Megosztás:

BC !

Neked milyen kocsid van ?

Képek róla ?

eccerű 97-es F astra Caravan.Klíma ,abs,szervó,dupla lufi,központi zár,elektronyos ablak,gsi lökős elöl,hátul lefalazva,sötétítés,ültetve,oz racing line 16-os felni215/40-es guma,egykaros ablaktörlő,M-es tükör,Kék műszerfal és középkonzol vili,Flock.Csak elég viharvert a drágám,úgyhogy sose lesz kész. :(

Nem otthonról netezek most,úgyhogy ha érdekel kép max délután,vagy este küldhetek,csak azt nem tudom,hogy hogyan kell belinkelni ide.Mondjuk nem is próbáltam még! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.