Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mi történhet akkor, ha az Astra GSÍ gyári rugóit párosítanám egy alighasznált KONI sárga lengéscsillapítóval? :?:

(arugókmármegvannak THX Aztec :wink: )

Nagy baj nem,ha jó méretűek a gátlók xintem!Meg ha az alig használt természetesen jót jelent! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mélykék!Ezek milyen telók?Nekem nem itt vannak a felfogatási pontjaim asszem. :wink:

E Kadet csomitértelók, és azok lettek beaplikálva.Ehhez 2 csavart kellett kivenni, és egynek a menetét a mocitetőn 8-ra felfúrni, hogy bemenjen a buci a helyére.Igen izmosra sikeredett, rendesen neki kell feszülni, hogy le tudd húzni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A telókat úgy "intézték", a bucikat meg elkunyerbáltam egy helyi bontóban.A beszerelésért pedig 1200ft-ot kért a lakatos.Kb. ennyi volt a költség. :lol:

Aha!Értem!Jó drágán fúrta ki a lukat az a lakatos! :lol:

A többi ára rendben van azt hiszem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ww új oldalindexei

Nekem speciel nem tetszik :roll:

Inkább C Corsa oldalindexeket szerkesztettem volna reá.

Warwolf!

Az irányjelzőket fordítva nem lehet beszerelni? :roll:

Mert ha igen, akkor lehet, hogy én is ilyet vennék!

(azért megkuksizom azt a C Corsa indexet is :wink: )

Link to comment
Megosztás:

:oops: :oops: :oops:

Nem emlékszem, miről is volt szó?

:oops: :oops: :oops:

A gyorsvonatban sincs semmi.

Emilt küldtem még a múlthéten :smt024

Kerestem neked és Wolfinak bucikat a teleszpók-hoz,lefotóztam elküldtem,hogy hozzak-é vagy ne de semmi válasz :sad5:

Pedíg dolgoztam vele vagy 10 percet :sad5:

Link to comment
Megosztás:

Emilt küldtem még a múlthéten :smt024

Kerestem neked és Wolfinak bucikat a teleszpók-hoz,lefotóztam elküldtem,hogy hozzak-é vagy ne de semmi válasz :sad5:

Pedíg dolgoztam vele vagy 10 percet :sad5:

Akkor tényleg van egy rossz hírem, nem kaptam semmi ilyesmi levelet. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.