Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

Szia

Sanyi azt hiszem én élveztem az elsőbbséget ,mert nekem már mailen elküldted a projektedet, tőlem vetted volna a motort. Szeretném jelezni ,hogy igényt tartok a homlokfal alatti kis krómlécre mert az enyém megfáradt egy koccanás során. Persze csak ha még megvan.

Kérlek jelezz vissza.

köszi

Dani

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Helló Sörös Sanyi!

Én azt mondom, olyat csinálj, amit te álmodtál meg. Ízlés kérdése, hogy milyet. Az tény, hogy gyáriból kevesebb van, és nem mindegy, milyen alapból, mit építesz. Esküszöm, küldök neked postán fényképezőt, de dokumentájad mááá' a folyamatot!!! :x nekünk 3 albumnyi kép van, és elég tanulságos is tud lenni az ilyesmi.

Fehérváron f@sza csávók vannak! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nos, először is rendben Dani, elsőbbség a tied, ha lekerül, akkor azonnal szólok, ennyivel tartozom 8) ! Berlina, nagyon lesújtottál, hogy a második (vagy ki tudja hanyadik) otthonomban pont ilyet csinálnak. Bár Kecsó is tele van jófejekkel, más is gondolkodhat úgy, mint én. Manta, köszi a gép felajánlását, de valószínűleg megoldom, sőt, lehet, hogy képekkel ilusztrálva naplózni fogok mostantól minden mozdulatot. Hanem ha már dúl a segítő szándék, akkor valaki nem tudna nekem eladni egy jobb hátsó lámpát? enyém picit törött, és Fehérváron nincs plusszban senkinek a körből. Ezt előre is köszönöm. "Fehérváron f@sza csávók vannak!" Ha már itt tartunk, akkor a pesti csajok sem utolsók ;) ! Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Nem nagyon él a fórum!:D

Nem néztek mostanában errefelé????

Jön a tavasz! Biztosan mindenkivel történik valami!

Írjatok! :D ;) ;)

helloka

en mint ujonc szivesen irok ide, es udvozlok mindenkit aki meg nem irt nekem a sok hibam miatt amit a forumon elkovettem :D bocsika utolag es elore is :blink: ez a logjobb hely hogy a mantasok megismerjek egymast. en meg nem ismerek egy mantastt sem szemelyesen. de remelem alkalmam lesz ra. ;) es itt a tavasz, lehet kirandulni B)

Link to comment
Megosztás:

Vannak szabályok, amiket jobb betartani, de egyébként nagy a szabadság, annyi a lényeg, hogy mindent oda írj, ahová való, és bízz a modik jó szándékában, nem b@sztatásból piszkálnak, egyszerűen az a dolguk, hogy rendet tartsanak. Ha sokat jársz ide, akkor hamar beleszoksz, és rájössz, hogy ez egy tényleg jó hely. Mantások pedig vannak itt is, de érdemes a másik fórumon is ismerkedni. Ja, és már mondtam, de mondom mégegyszer: üdv közöttünk! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Vannak szabályok, amiket jobb betartani, de egyébként nagy a szabadság, annyi a lényeg, hogy mindent oda írj, ahová való, és bízz a modik jó szándékában, nem b@sztatásból piszkálnak, egyszerűen az a dolguk, hogy rendet tartsanak. Ha sokat jársz ide, akkor hamar beleszoksz, és rájössz, hogy ez egy tényleg jó hely. Mantások pedig vannak itt is, de érdemes a másik fórumon is ismerkedni. Ja, és már mondtam, de mondom mégegyszer: üdv közöttünk! :D

jolvanna :blink: de igy legalabb ismerek par moderatort is, de mostmar figyelek. igerem B) jo leszek

Link to comment
Megosztás:

jolvanna :blink: de igy legalabb ismerek par moderatort is, de mostmar figyelek. igerem B) jo leszek

Ha betévednél a debreceni topicba, akkor nagyon figyelek! :D Ott én vagyok a helyi seriff. :D Amúgy Mackósajt is odavaló. Node ez már nem Manta.

Jelentem, kezd összeálni a gárda, úgyhogy a húsvétot lehet, hogy már 2.2-es mocival és ötös váltóval ünneplem. Ja, és iszonyatosan szemezek a szélesítés alá 4 db 8.5*17''-os BMW felniszettel. Naggyon vad!

Link to comment
Megosztás:

Ha betévednél a debreceni topicba, akkor nagyon figyelek! B) Ott én vagyok a helyi seriff. :D Amúgy Mackósajt is odavaló. Node ez már nem Manta.

Jelentem, kezd összeálni a gárda, úgyhogy a húsvétot lehet, hogy már 2.2-es mocival és ötös váltóval ünneplem. Ja, és iszonyatosan szemezek a szélesítés alá 4 db 8.5*17''-os BMW felniszettel. Naggyon vad!

na te sheriff/ en mindenhol szetnezek, de latom megtalalsz :blink: amugy neked hany autod van? rekord meg manta ?

Link to comment
Megosztás:

Igen, de már nem sokáig. A Rekordot feláldozom. Viszont nagyon megszerettem. Gondolkodom egy második autón, ha ezt öszeraktuk. Eddig egy Corsa A-n volt a terv, de egyre jobban gondolkodom egy kétajtós Rekord D-n. Hogy lesz-e belőle valami, még nem tudom, de az idő majd kideríti.

es csak a recordot hasznalod? a manta meg szabadido auto? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Igen, de már nem sokáig. A Rekordot feláldozom. Viszont nagyon megszerettem. Gondolkodom egy második autón, ha ezt öszeraktuk. Eddig egy Corsa A-n volt a terv, de egyre jobban gondolkodom egy kétajtós Rekord D-n. Hogy lesz-e belőle valami, még nem tudom, de az idő majd kideríti.

Ha rám hallgatsz akkor maradsz a kisautónál másodiknak.

Nekem is jó,hogy az 1,4-es kadett keveset fogyaszt viszont pörgetni kéne,hogy menjen.

Viszont amikor beülök a kétszer annyi pacis kétlitees Rekordba akkor az nagyon jóó. B)

Az megy is és keveset fogyaszt,viszont minden kanyar egy kihívás. :D

Jaa,hogy ne offójak a Boogie Mantája is nagyon jól megy és fekszi az utat. :blink: (de még csak parkoltam vele,vezetni még sosenem)

Eddíg egyszer vezettem Mantát ami egy 88-as GSI volt szuperkicsi kormánnyal. Na az élmény volt tényleg.

Link to comment
Megosztás:

Most a Rekordot azért használom, mert a Mantának megpusztult a motorja. De jó egy nagy hajót is vezetni. Valahogy a sportos Manta mellett ez egy higgadt úriautónak tűnik. Aztán persze úgy ugrik a gázra, mint farkas a zsákmányállatra. :D

jo mikor reggel felkelsz es a hangulatodhoz illo autoval mehetsz a dolgodra. :blink: nekem otthon sportos a verdam+ az uj manta sem egy rollsroys. de ugy hozta a sors hogy mindketto a rendelkezesemre all ha kell. szoval van ketto darab, kek szinu, alufelnis, hangos, sokat fogyaszto, oreg autom :D erdekes, egyformak? B) opsz

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Szóval vannak fóbiáim...

az egyik ilyen a benzinszag...

napok óta szagolgatom a vasat, hogy bezinszagot érzek, de már mondani sem mertem, gndoltam csak a szisztematikus áremelése visel meg ennyire. De aztán tegnap már nagyon ütős volt a téma! Kiállok az udvarból, mondom csak megnézem már, húzom e a csíkot a melóhelyre :D az volt a baj, hogy esett az eső, így sokáig tartott, mire az összes pocsolyából szagmintát vettem. Mondjuk a felénél azért rájöttem, hogy egyszerűbb lenne a akocsi parkolóját megnézni, alá úgysem nagyon esik az eső. Hát ott volt egy folt! Méghozzá benzin! :D anyám, mondok magamnak: felitassam e nyelvemmel a kifolyt kincset, vagy adjam át a betonnak véső enyészetre??? :D nem nyaltam fel... azért mégiscsak vannak gyerekek is a családba, nehogy azt higgyék már, hogy a benzin zabálás embereknél is normális, nemcsak a mantánál - aztán mi jönne? A molotov koktélparti??? :) szóval visszafogtam magam. Jó indijánylány módjára követtem a nyomvonalat, mely egészen az ac-ig vezetett. Mivel nyomás még volt benne, ezért szépen csepegtette magából jövőn aranyát (itt azért még megálltam egy ásónyomra, hogy aláfekszem és inkább én iszom meg, de ahhoz meg kellett volna emelni a kocsit) így visszaálltam a helyemre és jeleztem MrMantának a ma estére megjelölt program fontosságát - vagyishogy nekem kínok közt bkvval kell melóznom menni és ez az állapot pedig tarthatatlan...

Este arra mentem haza, hogy a rokonok vigyorogva körbeülték az én szentségelő páromat, aki már egy órája küzdött az elemekkel, elfolyatott vagy 10-12 liter benzint, mivel nem az ac-nál folyt, hanem a tankból kijövő főcsőnél. Ehhez ugye az egyik vasból ki kellett szedni a másik hulladék csövet, hogy azzal pótolja a szétrepedtet. Igazából vannak dolgok, amit azért nem veszünk meg, mert nem elég drágák és nem azért, mert nem kellenek :D ilyen pl. a benzincső.

na mindegy, végül meg lett oldva - végülis ez rutin feladat ... csak azt szerettem volna ilyen tömören felvezetni, hogy MrManta kifejtette kínlódásai közt született azon gondolatát, hogyha már a két egymás mellett álló autóból folyik a benzin, és ennyit szopikázik egy csőcserével - akkor inkább alá gyújtana nekik... :D mondok neki: Laci! :lol: Vazze! hát hogyan hagyjalak én így itthon egyedül, ha ilyen káros gondolataid támadnak neked more?! :D milyen lenne már nékem arra hazamenni, hogy a parkolóba felgyújtod a két mantát, azok lángban állnak, te meg sörtartós kempingszéken szalonnát sütögetsz nagy nyugalomban a tűznél? :)

...

hát hiába... megviseli az embert az autó építés.... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hej Hajni draga!!! ha a parodnak ilyen gondolatai vannak asszem nagy sebesseggel el kell hoznom a verdat onnan :unsure: . Amugy tajekoztatasul kozlom, hogy a benzinszag erzete az autotulajdonosok agyanak elsolebenyeben talalhato 293842983milliard agyi idegsejt egyuttes mukodese altal kivaltott azon kemiai reakcio, ami az autovezetes -benzinaremeles vegett bekovetkezett-anyagi lehetosegenek bekorlatozasa miatti felelem valt ki!!! :lol: igy az orrod latod nem csal.

Nalam ez a 7.erzek annyira kifinomult mar , hogy itt Angliaban ulve a szobamban, az interneten egy benzinkutat, vagy valmiyen ehhez kapcsolodo reklamot latok, maris kezdek szedulni a benzinszagtol :D .

Ilyenkor lehet tesztelni a tisztasagi betetek vagy babapelusok nedvszivo kepesseget. Fontold meg a tanacsom es mindig legyen nalad legalabb egy tucattal!!! igy ezt hasznalhatod a benzin , aszfaltra folyt mennyisegenek felitatasara, es nem kell felnyalni, az amugyis gyomoregest okozhat!!! (orvosi szakvelemeny)

u.i: igazan sajnalom, hogy ujra BKV-zned kellett, de remelem ujjabb storykkal es erdekes tapasztaalatokkal gazdagodtal a buszokon es egyeb tomegkozlekedesi jarmuveken. es megosztod velunk is a kovetkezo talin :D had rohogjuk jot ujra :) a jo elodason.

Link to comment
Megosztás:

:D mantababy! Te vagy nagyon be vagy rúgva, vagy iszonyat ki vagy okosítva! :lol:

:D :D :D

a tudományos magyarázat mindenképpen meggyőzött doktornő! :P és a inkontinencia betétemet máskor kirántom a bugyingómból és azzal itatom majd fel a benyát! Hogy ez eddig nem jutott eszembe! :D :D

amúgy tényleg a neked szánt vasat akarta felgyújtani meg az enyémet :unsure:

az övét múlthéten akarta... :)

lehet, hogy piromán? vagy látens terroristacsíra? :) kivel élek én együtt uristen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.