Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Igen, a caravanokban is meg lehet látni a szépe, jót... pl lehet vele melózni járni, sittet hordani... :D :wacko:

A sárga amit Tomi is mutat azon én is agyaltam...

A szívósor feletti befecsik pedig benyát tolnak elvileg, így már a szívósorba is keverék kerül bele... bazi nehéz jól beállítani, de ha sikerül, akkor jó lehet nagyon...

Link to comment
Megosztás:

A szívósor feletti befecsik pedig benyát tolnak elvileg, így már a szívósorba is keverék kerül bele... bazi nehéz jól beállítani, de ha sikerül, akkor jó lehet nagyon...

Youtubeos commenthez az volt írva hogy gyárilag az a moci 144Le és no turbo, no nitro, semmi ilyesmi segítségével egészen 300Leig tornászták. Ami azért elég jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, a caravanokban is meg lehet látni a szépe, jót... pl lehet vele melózni járni, sittet hordani... :wacko: :wacko:

A sárga amit Tomi is mutat azon én is agyaltam...

A szívósor feletti befecsik pedig benyát tolnak elvileg, így már a szívósorba is keverék kerül bele... bazi nehéz jól beállítani, de ha sikerül, akkor jó lehet nagyon...

Egy caravan is mókás lehet, főleg ha valami MOTOR is van benne. Kicsit benézősebb, meg milyen vicces lehet forogni meg gumitfüstölni vele. Persze szigorúan sittel a hátuljában :wacko:

Ez a dupla befecsizés meg érdekes megoldás. Látszik, hogy fiatal vagyok és kevés dolgot láttam még :D

Youtubeos commenthez az volt írva hogy gyárilag az a moci 144Le és no turbo, no nitro, semmi ilyesmi segítségével egészen 300Leig tornászták. Ami azért elég jó. :D

Gondolom azért itt nagytengely meg ilyesmik is vannak, de tényleg szépen feltornászták :P

Nem egy ekotek az tuti :D

Link to comment
Megosztás:

Egy caravan is mókás lehet, főleg ha valami MOTOR is van benne. Kicsit benézősebb, meg milyen vicces lehet forogni meg gumitfüstölni vele. Persze szigorúan sittel a hátuljában :D

Ez a dupla befecsizés meg érdekes megoldás. Látszik, hogy fiatal vagyok és kevés dolgot láttam még :wacko:

Gondolom azért itt nagytengely meg ilyesmik is vannak, de tényleg szépen feltornászták :wacko:

Nem egy ekotek az tuti :wacko:

Pedig nyitott pillangós mociknál szokták ezt alkalmazni...

Link to comment
Megosztás:

...Visszatérve a műszerfalas témára, Én is azt terveztem hogy lecserélném majd a gyári C Kadett műszereket egy Astráéra, de lehetőleg úgy, hogy a műszerfalat ne kelljen átcserélni. Tetszik az Astrám belseje, de egy Kadettban szerintem sem mutatna jól az egész műszerfala, még talán a műszerek beapplikálását meg lehetne úgy oldani hogy ne legyen feltűnő. :D...

Ebben hol látsz arra utalást, hogy az egész műszerfalat akarom cserélni, Lanti? ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.