Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Kadett C limot vásárolnék de sajnos még nemtaláltam meg az igazit, ha valaki tudna eladó C-t vagy vmi tippet, hogy hol érdemes keresgélni azt megköszönném (a hasznaltauto.hu-t napi szinten nézem). Ami feltétel, hogy magyar papíros legyen (az sem baj ha műszakis), ne legyen porrá rohadva :) és sajnos a költségvetésem is határos.

A segítséget előre is köszönöm!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Rég nem fórúmoztam,de egy elvetemült projectbe kezdek bele és szükségem lenne segítségre,infókra.

egy 77es 3ajtos c-kadettot fogok megépíteni 2.5 v6 kompressor lesz az erőforrás ami egy a vectrából származik, mercedes 2.3 kompressor fogja fujni 0.5baron ha minden jol sikerül és egy vams-computer fogja vezérelni. van egy komplett a vectrám amit nemrég kivonattam,de nagyon jó motorja futóműve van kár lenne érte tehát valamibe be kell raknom. Életem első kocsija egy C-vot 2001-ben ezért dötöttem ugy h játszósnak most épitek egyet.

Az ötcsavaros nagyfékes futóművet szeretném használni elöl hátul. szükségem lenne egy váltóra hidra speeres difire.amin gondolkoztam az omega b mv6. nem tudom találkoztatok e már ilyen ötlettel mit hogy fogok tudni megoldani milyen alkatrészekre lesz szükségem?

keresgéltem már találtam pár okosságot,de nagyon szivessen venném a segítségeteke,ötleteket,tanácsokat.

üdv nektek Zoli Sopronból

http://www.kadettc.info/v6-umbau/page23.htm

Link to comment
Megosztás:

Hát sok sikert... egy biztos... bazi orrnehéz lesz... én annó nagyon sokat agyaltam amikor xe bekerült a C-be... 3000 sor hattól kezdve a 2.5 v6, CIH, NE, XE mindent végigrágtam... végigolvastam minden fórumot amik erről szólnak... és a lényeg, hogy miért xe lett??? Mert mindenhol megemlítik, hogy annyira orrnehéz, és orrtolós lesz az xe-nél nagyobb mocival, hogy megöli a feelinget...

Az Omega hátsó híd szerintem felejtős így ebben a formában, mert szerintem kb 20 cm-vel szélesebb mint az autó... ;)

Link to comment
Megosztás:

közel 300loerővel nem veszik el a feeling ebben biztos vagyok :icon1: azt nem tudjátok az omega hidat nem lehet rövidíteni? vagy ti milyen hidakat használtok? ami birja is?

hát manta hídból még elég sok van ami 4 cm-el szélesebb oldalanként és csak a híd tartó "kutyacsontokat", vagy nagy cé híd amibe belemegy a manta sperr, csak azt esélytelen szerezni kb.

30-éves autóhoz hegesztgetni új futóműtartókat szeritem nem túl célszerű......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.