Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Sárgától beszámítod a Cét vagy mi van ? :wacko: :D

házat elöbb adnám el :D :P ;)

nem csak nézegettem őket...

lehet 1x vénségemre majd építek mazsinak 1et, mert én úgyse férek bele ;)

3.0 24v sztem van is fent hasznátautón vami omi vagy seni és azok nem kicsik :D :wacko: :wacko:

ilyen képek is készültek:

30727_1280778008.jpg

hogy pörögjön ez a fórum is

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy ha már NE van bent akkor az XE ugyanaz és tudjuk mekkora különbség van a két motor között...

Igen tudom, nekem volt mindkettő és a kasztni sem volt nehéz. Viszont nekem hátsókerék hajtású sosem volt és ezért kicsit tartanék is tőle ezért nekem biztos, hogy a kontrollálhatóbb NE lenne egy ilyen kis kasztniban, ilyen rövid tengelytávval. Úgy tudom Antié sem volt már igazán utcára való az XE-vel. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen tudom, nekem volt mindkettő és a kasztni sem volt nehéz. Viszont nekem hátsókerék hajtású sosem volt és ezért kicsit tartanék is tőle ezért nekem biztos, hogy a kontrollálhatóbb NE lenne egy ilyen kis kasztniban, ilyen rövid tengelytávval. Úgy tudom Antié sem volt már igazán utcára való az XE-vel. :D

jó biztos nem fox először menni 4kört a tesco körforgalomnál, de szerintem ha valaki NE-vel kezd utána tuti átépíti XE-re...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.