Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Egyébiránt használtautón van az a kék-fekete ( nem GSi, hanem Kadett C :wacko: ). Nem ismeritek véletlenül a tulajt vagy az autót? :D

Index forumra irogat néha a srác nem tűnik összacsepottnak a vas talikra is járt ki vele, alapnak jó csakhát 500-ért.......

sok értelme lehet....

Anno Bazsó Gábor mondta az M5-ös bmw-re mintha felraknál 3 kg kenyeret egy ló hátára:))))akkora az arány, itt 1 ló 1kg, nehogy elfáradjon valamelyik paci

Link to comment
Megosztás:

Index forumra irogat néha a srác nem tűnik összacsepottnak a vas talikra is járt ki vele, alapnak jó csakhát 500-ért.......

Már én is írogatok oda. Volt az már 400 is egyébként nem is olyan régen. Ha októberig meg lesz és elviszik az enyémet, felkeresem a csókát, egy ajánlattal. Hátha olcsóbban is oda adja majd. Ez jobb lenne alapnak szerintem mint 100ért egy nagyon szét hullott. Meg úgy hirtelen pénzem sem lenne hogy azonnal motort és futóművet cseréljek alatta. :D

Link to comment
Megosztás:

Ebből szeretnék építkezni, mert az nagy kardánalagutas...bár itt ettől függetlenül vágták a tűzfalat, mert nem egy xe-t dobtak bele... :wacko:

Éppen akartam írni hogy az egy dolog hogy a 70es évekről beszélünk, de az a szögletes gardán alagút ami ott a váltókar előtt, körül van, nehogy már gyári legyen. Hála istennek nem az. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.