Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Azért hagyjuk meg mindenkinek a lehetőséget a szavazásra.

És továbbra is 3 embert kell jelölni.

De ha az jobban tetszik akkor megbeszélhetjük ezt valamelyik pénteken is. Ez esetben persze nem az utcán kellene találkozni.

Szavazó rész van,lesz? vagy pü? :rolleyes:

mert ugye sajnos nem mindenki tud elmenni mindíg minden meetre :mellow:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Gepárd: I I I

Tomi023: I I I

Lennének még jelöltjeim, de nem igazán tudok dönteni.

Mindenesetre írok még neveket a teljesség igénye nélkül, egyik másikhoz indokot is.

Wolfi: vele kezdtük Kecskemétet

Joe, J0hnny: alapító tagok

Kacseró: Idejétől telhetően sok mindenben benne van.

Berlina: Jó észrevételek, és meglátások.

Újratöltve, Endyka: ide csak hátrányt írok :rolleyes: - ritkán tudnak a távolság miatt köztünk lenni.

Tudom vagytok még, de mindenkit nem tudok hirtelen ideírni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs ötletem a 3. ember ügyében!

Én szívesen vállalnám, de mostanság nincs annyi időm az itteni klubéletre sem, mint szeretném!

Tudom mindenkinek arra van ideje amire szakít, de most tényleg nem akar jól összejönni.

Meg nem is vagyok valami nagy kreatív stb.

Szerintem J0hnny vagy Mark jöhetne még szóba!

Ők ötlettel teli emberek stb...

Csak ugye egyikőnk sem klubtag jelenleg! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy másik topicba most próbálom összeszedni a gondolataimat a témával kapcsolatban.

Talán holnapra összeáll a kép, és be is tudom írni.

Mindenesetre jó lenne még legalább egy ember, aki a szavazatával erősítené a vezetőségben Kecskemétet, és ahogy Hemi írta valahol, nem utolsó sorban a vidéket is.

Véleményem szerint nem kell 3. bábú.Úgysem lesz sok beleszólásuk a dolgokba.

EZEK TERVEK ÉN HEMI ÍRTAM ÖSSZE!!! KÖZGYŰLÉS KELL ÉRVÉNYES HATÁLYBA LÉPÉSHEZ. Itt csak meg vitatjuk!

Az új alapszabály tervek módosultak: (kiegészültek)

6. Az Elnökség ülései az Egyesület tagjai számára nyilvánosak. Fontos közérdekből, illetve magánérdekből (az érintett kérelmére) a nyilvánosság kizárható.

Tehát ha gondolod akkor eljöhetsz, és megnézheted, hogy az általad is választott bábuk, hogyan bólogatnak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azon töröm a fejem, hogy jó lenne egy mini "közgyűlést" összehozni, ahol megbeszélhetnénk ezeket a dolgokat is.

Kialakulhatna egy egységes kép a kecskeméti társaságon belül, és nem civakodnánk feleslegesen egymással.

A péntek este erre nem jó, mert mindig másról van szó, és folyamatos hülyülés megy.

Javasoljatok időpontot kinek mikor lenne megfelelő.

Link to comment
Megosztás:

Azon töröm a fejem, hogy jó lenne egy mini "közgyűlést" összehozni, ahol megbeszélhetnénk ezeket a dolgokat is.

Kialakulhatna egy egységes kép a kecskeméti társaságon belül, és nem civakodnánk feleslegesen egymással.

A péntek este erre nem jó, mert mindig másról van szó, és folyamatos hülyülés megy.

Javasoljatok időpontot kinek mikor lenne megfelelő.

Höhö...nem érek rá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy komoly beszélgetés tényleg jo lenne mert szerintem vagyunk egy páran akik igy meg akik ugy meg akik sehogy (én) nem vagjak hogy a mélyében hogy müködik a klub! Mi merre hogyan mert lehet ha az ember tisztaban lenne azzal hogy mi mért van akkor könnyeben bedná a derekat 3. embernek!

De ez csak az én szerény véleményem! amit én tudok hogy nekem nagyon semilyen időpont nem jo csak a 7végék!

ÜDV

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.