Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Nem vagyok nagy alkesz, de mint a legtöbben nem vetem meg a piát. :icon1:

Az enyhe csipkelődést bírom egy jó társaságban, ameddig nem megy át a ba**ogazásba. :sneaky:

Egyébként úgy gondolom, ha jó egy társaság és úgy is viszonyul az új tagokhoz akkor én is gyorsan be tudok illeszkedni.

Én személy szerint szeretnélek személyesen is megismerni néhányótokat legalább. :icon1: Új barátokat szerezni, stb., stb.

Ezt jó dolognak tartom! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! A hetekben vettem egy Omegát, a sok opel mellé ami a családban van.... :-) Kecskeméten élek lassan 9-10 hónapja... Szeretnék bekerülni egy jó kis csapatba, ezt hogyan tehetem meg? Hol tudok veletek találkozni? egyáltalán Bemutatkozni? ez hogyan működik?

Üdv közöttünk!

Elég ha eljössz valamelyik pénteken a centrum oldalában levő piaci ABC-re néző parkolóba este 8-10 között.

Hogy mikor lesz ott élet arról itt a fórumon tudsz tájékozódni, akár előtte fél órával is érdemes bepillantani...

A neved angolosan hell, vagy németesen? :omg:

Link to comment
Megosztás:

milyen bizakodó még azt hisz most minden megoldódott van autója, van barátnője de csak egy-egy :)

mi lesz ha az egyik elromlik, nem marad egy sem.

Nem azért van barátnőm, mert autóm is, még az a jó. :D Ha az egyik ugye elromlik a másik megmarad! :icon1: Amúgy meg mind a kettő javítható! :D :icon10:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.