Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok,

egy kis segítség kellene. Pénzért kellene tegyek sürgébe 95000 forintnyi szilcoop vásárlási utalványt. Nyilván senki nem fogja egyben megvenni, de esetleg érdekelne innen valakit valamennyi belőle?

Köszi a figyelmet ;)

ui: valamikor a jövő hét elején lesz kézben talán a cucc

Link to comment
Megosztás:

Na nekem is van egy történetem az utakról!

Történt ma Szegedre menetben, hogy egy 4 karikás verda először felbaxta az agyam a megelőz és 70 én vissza 90-100 stb... aztán harmadjára én már inkább mentem jobban ő nem.

x település után ismét mögöttem felbukkant na erre én mondom helló (jobb láb pedálra rendesen) és ő is jön mintha feléledt volna!

kb "kicsivel" a megengedett felett, az egyik hosszú egyenes végén feltűnt egy csúnya fehér autó az út mellett én vissza 90 +-10 re ő vidáman elkarcol mellettem és mikor visszatért a sávba, haljátok nemtom mi történt de ilyen csúnya "kékesfeketésszürkés füstöt szikrákkal megtoldva" még sosem láttam kipufogóból kijönni - bakfitty :) - én megelőztem 90-el, ő meg megállt.

Amúgy egy "audiklubbos" volt gondoltam megállok megkérdem segíthetek-e (?%?%!?), de mikor mentem el mellette kaptam egy nemzetközi kézjelet (jobb kéz középső ujj nyújtva többi ökölben)háát akkor helló!

Één mit tehetek arról, hogy berottyolt a carja?!

Gratulálok! Akár egy BajorMotorgyárRt. által összerakott szekérben is ülhetne...

Ja amúgy nem rendőr volt az út mellett!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! lenne egy kérdésem és kérésem felétek... Van itt kecskeméten olyan ember akinek X25XE-je van rajtam kívül? ugyanis az enyém most megmakacsolta magát és nem tudok rájönni h mi baja lehet, most a motorvezérlőnél járok... h esetleg valaki egy próba erejéig tudna nekem adni egy motorvezérlőt immoval együtt? (akkor nem kellene semmit programozni egyikőnknek se) Esetleg tudtok vmi helyet ahol eltudom hozni a motorvezérlőt egy próba erejéig? Köszönöm szépen előre is a válaszokat! A hibát leírom ha valakit érdekel esetleg! :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.