Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt azért érzem viccesnek, mert jelenleg egy liter 98-ast megkapsz 259Ft-ért, egy liter V-Power 95-öst pedig 271-273 körül.

Mellesleg én épp most kezdtem el 98-ast tankolni! :blink:

Én tankoltam a shell 98-asát, is meg az omv 98-asát is,el kell mondanom, hogy a drágább V-power 95-el kevesebbet eszik és így 100 km-en 300-500 Ft is megspórolható a "drágább" benyával.

Visszatértem a V-power 95-re, amíg lehet kapni mást nem nagyon fogok belenyomni.

Szal nekem bejött, és nem siratom a 98-ast ha nem lesz.

Este 6 La verde(a).

Link to comment
Megosztás:

Én tankoltam a shell 98-asát, is meg az omv 98-asát is,el kell mondanom, hogy a drágább V-power 95-el kevesebbet eszik és így 100 km-en 300-500 Ft is megspórolható a "drágább" benyával.

Visszatértem a V-power 95-re, amíg lehet kapni mást nem nagyon fogok belenyomni.

Szal nekem bejött, és nem siratom a 98-ast ha nem lesz.

Este 6 La verde(a).

Nem tudom Pisti...

én most tankoltam OMV 98-ast, de még csak 4-5 km-t mentem vele. Kíváncsi leszek a fogyasztásra ez esetben is...

sőt, ki fogom próbálni mind2 cég 100-as üzemanyagát is. Aztán számolok... :blink:

(amúgy az sem kizárt, hogy itt is számít a motor is... sokan mondták, hogy nem éreznek különbséget az üzemanyagok között - teljesítményben. Én az F Astrával éreztem. Lehet, hogy a fogyasztásnál is ugyanúgy kijöhet különbség.)

Este 6-ra próbálok én is a La Verde-ben lenni.

Link to comment
Megosztás:

Én három egymás utáni tank omv-t autóztam el és ezek alapján mondhatom, hogy nekem nem jött be.

A Shell V-power racing-ből meg azért nem teszek bele, mert a kutasok elmondása alapján a 95-ös 900 míg a másik 1200 fokon ég el.

Szerintem a motor élettartama szempontjából nem mindegy az a 300 fok különbség.

Link to comment
Megosztás:

Én tankoltam a V-power racingből, de komolyan mondom, a sima Ömv 95-östől jobban húz az autóm és kevesebbet fogyaszt.....

A "régebbi" mocik máshogy reagálnak az üzemanyagokra.Anno én a Suzimba tankoltam csodabenyát, de semmi hathatós változást nem vettem észre rajta.Az Astrába is kipróbáltam az OMV98-at, de nem is ment, meg étvágya is volt belőle.Most Vpower van benne.Minimális különbéset veszek észre a menetteljesítményén, de a fogyasztása lényegesen kedvezőbben alakul a jobb minőségű benyából.

Link to comment
Megosztás:

A "régebbi" mocik máshogy reagálnak az üzemanyagokra.Anno én a Suzimba tankoltam csodabenyát, de semmi hathatós változást nem vettem észre rajta.Az Astrába is kipróbáltam az OMV98-at, de nem is ment, meg étvágya is volt belőle.Most Vpower van benne.Minimális különbéset veszek észre a menetteljesítményén, de a fogyasztása lényegesen kedvezőbben alakul a jobb minőségű benyából.

a gsi nemszerette az omv-s 98at :)

és az utálatnak hangot is adott :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát én ezt sosem értettem, hogy valamelyik kútnál jobb vagy rosszabb a benya...én változó hol tankolok, de egyformán sokat fogyaszt...lehet, hogy lukas a tankom? Bár most január végéig jó sokat fogok spórolni a benyán...:-)

Én most mértem 1500km-re vetített fogyasztást és 9.6 liter jött ki.

Ez csak város, illetve egy Eger oda-vissza van benne.

Tolós és nem tolós üzemben is kb. ennyit eszik, ezért inkább tolom, biztos, ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

ilynekor örülök, hogy "kőkorszaki" motorom van! Nem válogatós.:) :lol:

Pontosan egyetértek a tanárnénivel! :blink:

Mindig azt hittem a német dizelnél nincs kopogósabb,de a héten hallottam egy 1,9TD fiat-ot,azóta babusgatom a gépsárkányom! :) Olyan hangja volt neki mint egy kovácsműhyelnek!Iszonyat!A digók nem tudnak halk dizelt csinálni! :D

Link to comment
Megosztás:

Pontosan egyetértek a tanárnénivel! :blink:

Mindig azt hittem a német dizelnél nincs kopogósabb,de a héten hallottam egy 1,9TD fiat-ot,azóta babusgatom a gépsárkányom! :) Olyan hangja volt neki mint egy kovácsműhyelnek!Iszonyat!A digók nem tudnak halk dizelt csinálni! :D

Azért rakják azokat is az OPELekbe már ugye mert szarok? :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.