Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

na de gondolom te evekre kinn melozol, ...

Én csak tavaly október óta vagyok kint, és nem is akarok sokáig maradni, max.jövö év végéig! Ennyi elég a németekből, meg az itteni melóból! :)

....en januar ota nem voltam otthon,nem nagy ido de nem vagyok hozzaszokva az ilyesmihez....

Ehhez szerintem., nem is lehet hozzászokni! :)

Max 2 hónapot ki lehet bírni itt, de annál többet nem szeretnék! Igy is ritka a hazajárás! :(

Hiányzik a család, meg a haverok, meg a "meet" péntekenként! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ehhez szerintem., nem is lehet hozzászokni! :(

Max 2 hónapot ki lehet bírni itt, de annál többet nem szeretnék! Igy is ritka a hazajárás! :P

Hiányzik a család, meg a haverok, meg a "meet" péntekenként! :D :P

na en meg csak most ismeerkedek vletek es a kocsimat sem lattam meg az tudod. szoval en meg nem is tudom mi var ram otthon :) hianyzik a sok barat meg a motorozas autot vezetni meg egyenesen imadok. itt is vezetek, bal oldalon persze de nem mantat :P viszont egy vauxhall kis haszongepjarmunek nevezheto aranyos kisautot. nade nem valami biztonsagos 60 mile/h -val a szerpentinen ;) kicsit magas a kocsi es elszall mint a kismadar :)

Link to comment
Megosztás:

Szerencse a SZERENCSÉTLENSÉGBEN hogy mindenki megúszta a dolgot.

Amúgy a kalaptartóban is van hangszóró, szal......................

De Sziszi, ha a srác gondolja, akkor kijárhatna közénk vegyülni.Rendes, autószerető srácnak tűnt.Meg hát a gépe az elsők közül való, 1983-as.S, a külsejéből ítélve, gondos gazdi, mert nagyon korekt a kisautó.

Link to comment
Megosztás:

nekem teccett :) :) :(

Én azért szavaztam a kalaptartósra, mert az hátha nem "zuttyant" akkorát.Az a subcső, vagy mifene elég anyátlanul hewert ott az árokparton.Mellesleg az emberünk, egy enyhe ívű kanjarban esett le az útról, szal..............

Aki gyorsba akar menni, miért nem tesz rendes futóművet az autója alá????????

Ez az egész játéknak az alapja, könyörgöm!Egyenesben mindenki tud gyorsan menni, az nem nagy szám!

Na de kanyarban.................hmmmm................. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Az a gaz hogy nem tudja az ember hogy hol a hatar, mert addig ok hogy masik futomuvet dob a kocsi ala de az is megcsuszik egy ponton azert, na de hol az a pont ? Mire megtudod addigra lehet keso es az arokban van a subladad :)

Kétségtelen, ezért kell próbálgatni.Lehetőleg árokmentes övezetben.Aztán ha indul, akkor OTT a határ.Rá kell érezni.Én is tesztelgetem rendesen az Astráét.Városon belül már volt szerencsém sodródni, de nem nagyon.Viszont enyhébb ívű kanyarokban, némi rátartással persze érdekes dolgokra képes.Ilyen rendszámtáblanyalógatókat frankón el lehet hagyni.Izsák-Páhi szakasz kitűnő versenypálya.Egy két kanyar van, ahol nem annyira belátható, és ott okosan kell kanyarodni.A többi meg................. :) :( ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Elég nagy lett így a pangás itt a fórumon... :) :(

majd pár hét mulva csinálunk egy best of válogatást a "hogy az anyátokba képzelitek, hogy nem lehet fórumozni rohadt szemetek amugy is szar az egész de nem fizetek kétezret egy hibakódolvasásért" levelekből és kirakjuk :)

Link to comment
Megosztás:

majd pár hét mulva csinálunk egy best of válogatást a "hogy az anyátokba képzelitek, hogy nem lehet fórumozni rohadt szemetek amugy is szar az egész de nem fizetek kétezret egy hibakódolvasásért" levelekből és kirakjuk :)

Sok levelet kaptok?

Link to comment
Megosztás:

Sok levelet kaptok?

nem tudom nem látok bele, de gondolom jött pár

egyről tudok az érdekes volt, a hangnem kulturált csak a hozzáállás érdekes... :)

meg jött már nekem telefon is "minek kellett ezt csinálni, ebből megint sértődés lesz"

ez egy olyan embertől aki 1 évig volt tag majd nem hosszabbított és közben autót is cserélt :)

de biztos vannak olyanok akik kevésbé megértőek

Link to comment
Megosztás:

Viszont most már lehet nyugodtan vitatkozni, civakodni, veszekedni. :D

úgyanis Gepárd azzal indokolta általában a moderálást és a leszidásokat, hogy "ez egy nyilvános fórum... és mit szól a sok külsős?!" :( ;) :P

Azért ne kezdjük el rögtön offolni jóó!!! :) :)

Amúgy láttam, hogy kerestél, de éppen dokinál voltam, aztán le volt némítva a telegrács!

Link to comment
Megosztás:

hat teenyleg eleg kihalt az egesz :) de mivel meg ujjonc vagyok igy jobban meg tudlak titeket ismerni itt ;) ees meg azt sem tudom hogy mennyi tagja van a MOTE-nak :( tudtok pontos szamot mondani? kivancsi vagyok a jelenlegi allasra

Ezen a linken meg tudod nézni! :) :P

http://www.opelclub.hu/index.php?option=co...apper&Itemid=69

Ott az láttam, hogy: Jelenleg 194 klubtag és 47 érdeklődő van a listán.

Itt azt is látni, hogy ki melyik régióhoz tartozik!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.