Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Itt nem erről van szó!

Attól nem lesz valaki elitebb,hogy bort iszik valahol vagy sört iszik valahol!

Én nem szeretem a bort,mert ég a gyomrom tőle,én sört párti vagyok!

No,de nem gond!Mi Kacseróval Vadkerten sörözünk,Ti meg agusztusban boroztok! ;)

Nem is mondta senki, hogy attól elitebb leszel :)

Csak az hülyén nézne ki, ha a minőségi borok közt müanyagpoharas sörrel rohangálnál. :) :(

Végülis nem érdekel, a lényeg hogy jól érezzük magunkat :P

Én is inkább sörpárti vagyok, de a minőségi borokat szeretem.

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondta senki, hogy attól elitebb leszel :)

Csak az hülyén nézne ki, ha a minőségi borok közt müanyagpoharas sörrel rohangálnál. :( ;)

Végülis nem érdekel, a lényeg hogy jól érezzük magunkat :P

Én is inkább sörpárti vagyok, de a minőségi borokat szeretem.

Üveges sörröl még nem hallottál? :)

Link to comment
Megosztás:

Attól nem lesz valaki elitebb,hogy bort iszik valahol vagy sört iszik valahol!

Én nem szeretem a bort,mert ég a gyomrom tőle,én sört párti vagyok!

Johnny, itt szó sincs arról, hogy elit, vagy nem elit...

Ez olyan, mint hogy Opel Talira nem Suzukival jár az ember,

vagy pl. fallabdázni sem teniszütővel mész. (ugye Tomi :))

De volt olyan tavaly is aki a szomszédos (tér másik oldalán lévő) sörsátorból hozott oda sört... igaz, nem sok.

Az egésznek van egy jópofa, sajátos hangulata. Nagyon finom borok vannak, és nagyon sok bort végig tudsz kostólni. Ráadásul igen sok ember van ott, szinte mindig találkozik az ember ismerősökkel.

De eljössz, megnézed, ha nem tetszik nem maradsz. De szerintem tetszeni fog! :)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny a sörözésben én is segítek, a bor nekem sem jön be. (tavaly is hoztunk Badacsonyból jófajta szürkebarátot, de nekem nem igazán ment le több 2 pohárkánál)

Squasholni hét közepén valamelyik nap nekem is jó, hétvégén meg teniszezünk. (ha nem mossa el az eső)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny a sörözésben én is segítek, a bor nekem sem jön be. (tavaly is hoztunk Badacsonyból jófajta szürkebarátot, de nekem nem igazán ment le több 2 pohárkánál)

A Badacsonyi Szürkebarát történetesen épp a Szeremley bora - épp ismerem a bort :) (Szeremley borait csípem.)

Viszont a Szürkebarát szerintem valóban nem olyan jó. Az nekem sem izlett igazán.

Szeremley pincészetéből sokkal finomabb a "Szemelt rizling" és a "Muscan Ottonel" :( Na ezek a kedvenceim! :)

Link to comment
Megosztás:

A Badacsonyi Szürkebarát történetesen épp a Szeremley bora - épp ismerem a bort ;) (Szeremley borait csípem.)

Viszont a Szürkebarát szerintem valóban nem olyan jó. Az nekem sem izlett igazán.

Szeremley pincészetéből sokkal finomabb a "Szemelt rizling" és a "Muscan Ottonel" :P Na ezek a kedvenceim! :(

Én a Szürkebarátot Badacsonyban vettem háztól :)

Azt, hogy ki a termelő persze nem tudom :)

Amúgy már Boogie kivesézte a borok fajtáját egyszer. Klikk ide.

Nem muscat? :D

Link to comment
Megosztás:

A Badacsonyi Szürkebarát történetesen épp a Szeremley bora - épp ismerem a bort ;) (Szeremley borait csípem.)

Viszont a Szürkebarát szerintem valóban nem olyan jó. Az nekem sem izlett igazán.

Szeremley pincészetéből sokkal finomabb a "Szemelt rizling" és a "Muscan Ottonel" :P Na ezek a kedvenceim! :(

hat a legjobb borok (persze a tokaji-n kivul) a balaton kornyeki borok. a feherbol a badacsonyi ottonel muskotaly, na annak kiraly az ize, a masik meg a balatonboglari merlot(vagy delbalatoni), en ezekre szavazok. viszont a badacsonyi borok sem rosszak. :) de a kedvencem a tokaji aszu eszencia, na az mar valami. a magyar borok eleg hiresek itt is, ja mert angliaban a borok a vilagon a legrosszabbak, nade semmi sem lehet tokeletes. :)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, ezek után megérzed majd, ha jöün az időváltozás.... :)

A bokámat már középiskolában összevarták, azóta ismerős ez az időváltozósdi! :) A hideget nem szeresse.Olyankor annyira belenyilal a bokámba, hogy le kell ülnöm.Gepárd látta már, hogy hogyan szoktam! :(

Wolfi! Máskor légy óvatos... egy vicc jutott eszembe (bocs)

- Ki az akinek 7 ujja van, és 10 gyereke?

- ...

- A favágó, aki nem tudott vigyázni!

Mielőbbi gyógyulást! :P

Tetszett a vicc, és köszönöm! ;) Igyexem! :D

Link to comment
Megosztás:

én is szoktam összecsuklani gyorsan és bárhol, mikor beleáll a hexensussz a derekamba

ma szembejött velem az öregúr a 4a szürke B Ascival, most láttam azt is, h piros a belsője.

már kétszer láttam ott biztos arra lakik, a vasúti átjáró és a Kertészeti között valahol, a múltor is onnan jött ki

ma megkaptam a forgalmit is :)

de ezzel üres is a tárcám, jól elszámoltam magam, egy átírás nemcsak eredetvizsga és átírási illeték, hanem +forgalmi + az a kártya aminek nem jut eszembe a neve...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.