Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv nálunk! ;)

egesz nagy tarsasag lesz ez a kecskemeti. az a baj hogy en meg szallito2 szeged kornyekiek vagyunk. jo messze van :) igy a napi szembetalalkozasok az utakon kicsit valoszinutlenek, asszem :P nembaj majd mi ketten neha szembetalizunk szeged utjain. :) persze csak augusztusban. :(

Link to comment
Megosztás:

ja forgalmi:

gyári hibásat kaptam,

a biztonsági fóliából jó ha 2 nncm maradt rajta

de. fölhívtam az ormányirodát, h akkor mi va?

nöci mondja, h igen lehetséges, mert a mostani biztonsági fólia nagyon rossz minöségü, de nyugodjak meg, mert vmennyi biztos maradt rajta.

nézek meglepetve a telefonba:?

és ki hiszi el nekem, h nem én kapirgásztam le a bizti fóliát? - kérdezem.

nyugodjak meg valamennyi biztos maradt rajta ...

addig erösködtem, hogy garba kicserélik majd a forgalmimat, ha lesz egy olyan szállitmány forgalmi, amihez már használható fóliát csomiznak, mert csak fóliát nem kapnak...

egész ügyfélcentrikusan megígérte a cserét majd valamikor

... valamennyire biztonsági fólia ...

Link to comment
Megosztás:

Remélem számomra is vállalható időben lesznek! Nekem még közel 1 hónapos a vizsgaidőszak... :) nem baj utánna: nyaralás, meg talik 10000rel!! :)

Augusztus első hétvégéjére tervezzük. 4-6.-ig.

Ha idén jó lesz ismét, akkor jövőre beneveztetjük az országos MOTE talik közé.

Mindig szóba kerül péntekenként, de itt a fórumon sosem: a Szekciópénz, mint olyan. Ha már mindenki egyetértett a dologgal akkor szerintem lassan bevezetésre kerülhetne.

Pénztárosnak javaslom Tomit amennyiben elvállalja, és a többség egyetért a személyével.

Az összeg pedig 250*12=3000 Ft/év. (amennyiben nektek is megfelel)

Ebből tudunk majd foglalót adni a szelidi talira, nem kell összekunyerálni egymástól, illetve hasonló dolgokat is finanszírozhatunk mint az évnyitós szalvéta, matrica, és útjelző táblák. Vagy a tavalyi nyakpántok. Stb....

Csinálhatnánk szekciós pólót is!

Link to comment
Megosztás:

Csinálhatnánk szekciós pólót is!

na ez epp jo otlet :) a debreceniek is most csinalnak. nagyon jo otletnek tartom. ez a szekciopenz dolog ettol a honaptol kezdodik? amugy nem egy nagy osszeg de megkerdezem hogy aki nem vesz reszt a talikon honapokig annak is be kell fizetnie? csak mert mondjuk en odaadom az ehonapit aztan visszajovok angliaba es jo par honapig nem jovok haza akko oda kell adnom a kimaradt honapokat is? :)

Link to comment
Megosztás:

ez a szekciopenz dolog ettol a honaptol kezdodik? amugy nem egy nagy osszeg de megkerdezem hogy aki nem vesz reszt a talikon honapokig annak is be kell fizetnie?

A lényege az lenne, hogy képezzünk valami kis pénzalapot, hogyha szükség van rá akkor legyen mihez nyúlni, és ne kelljen összekuncsorogni a pénzt.

Az pedig, hogy ki mennyit adott be és ez alapján mennyit kell neki ilyen-olyan formában visszaadni az a pénztáros dolga lesz.

Nem akarjuk kötelezővé tenni, de jó lenne, ha minél többen benne lennénk, mert így pl: a szelidi talit is könnyebben tudnánk intézni. (biztos kell foglaló idén is) Pólót is egyszerűbb lenne így megvenni, mint összevárni, amíg mindenki egyesével megveszi és utána elvinni nyomdába. Stb... stb..

Ha mindenki benne van akkor indulhat ettől a hónaptól is. Én beadom az éves díjat az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi a közbebrekegésért... póló ügyben alaposan nézzetek szét, mert nálunk is van, ahol 3500+póló, máshol meg pólóval 1350 magyar valuta a beruházási költség. :) Ja és utóbbi full színes képet csinál. az ár meg összesen, téglalapokba foglalt lefedett területek = A/4 méret. :) De A/3 is "csak" 2200.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi a közbebrekegésért... póló ügyben alaposan nézzetek szét, mert nálunk is van, ahol 3500+póló, máshol meg pólóval 1350 magyar valuta a beruházási költség. :P Ja és utóbbi full színes képet csinál. az ár meg összesen, téglalapokba foglalt lefedett területek = A/4 méret. :D De A/3 is "csak" 2200.

Itt jön a képbe a sexció zsugori dekorosa, aki mindenkit ismer, Tomi023! :) :) :(

Amilyen a stílusa ha üzletről van szó, nem csodálkoznék ha a pólót ingyen kapnánk, sőőőt, aki csinálja, az fizet érte! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ami engem illet, a 3000 ft , bőven vállalható!

Ez az Augusztusi tali lesz a Szelidi tónál? Oda ki mehet vagy inkább úgy kérdezném ki megy?

Bővebb infót hol lelek? Sajnos, nem megy 1 darabig a pénteki tali, ahol gondolom már felsejlett a gondolat és a kivitelezés mikéntje...minden vizsga péntek-szombat...összesen 12 van :)

Link to comment
Megosztás:

... a Szekciópénz, mint olyan. Ha már mindenki egyetértett a dologgal akkor szerintem lassan bevezetésre kerülhetne.

Pénztárosnak javaslom Tomit amennyiben elvállalja, és a többség egyetért a személyével.

Az összeg pedig 250*12=3000 Ft/év. (amennyiben nektek is megfelel)

Csinálhatnánk szekciós pólót is!

Szintén 1-et értek! Mind az összeggel, mind a pénztáros személyével! :)

A póló ötletet is nagyonjó ötletnek tartom! :)

Ha mindenki benne van akkor indulhat ettől a hónaptól is. Én beadom az éves díjat az tuti.

Részemről mehet!

Az éves díjat én is befizetem most ha hazamegyek! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.