Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

De biztos van neki nagy, erős, szép csicsás tuning autója, nem? :)

Dobjatok már egy linket, hogy ki ez a népi cserépedény.

Közben kúltúrális mederbe tereltük a szárvájlingos emberkével a kommunkációt, és kiegyeztünk egy igazságos döntetlenben.

:omg:

Mindenki jól járt.Remélem. :)

B)

Link to comment
Megosztás:

Ezt a Pest-Vidék dolgot pedig úgy gondolom nem nagyon kellene feszegetni. Mindenkinek van ismerőse, barátja, rokona stb... itt is, ott is.

Úgy látom, hogy NEM ÉRTED, a dolog lényegét... B)

Itt nem PEST-VIDÉK konfliktusról van szó, sőt semmi bajom a PESTI-ekkel, úgy általában, csak az a gond, hogy "egyes" emberek lenézik a VIDÉKI-eket, és nekem konkrétan ezzel van bajom... :)

Mivel külömb az aki ott lakik, vagy itt???

Semmivel, sőt teljesen mind1, hogy ki hol él, mindennek meg van a maga "varázsa"...

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt többen megsértődnének a törlések miatt.

Részlet az -Etikai szabályzat, moderáció- topicból:

A moderálásra vonatkozó egyéb tudnivalók és alapelvek

- a szekciód tartalmáért mind témák, mind pedig hozzászólások tekintetében Te vagy a felelős, a Szabályzatokat be kell tartanod, és tartatnod.

- Céltalanul vitát szító hozzászólások.

- A moderálással és szerkesztéssel kapcsolatos véleményeket, észrevételeket kifejezetten az erre a célra létrehozott "Moderálás" topicban lehet beírni, ellenkező esetben törlésre kerülnek.

Link to comment
Megosztás:

Javaslom az adás-vételi szerződés átolvasását, különösen a "váteler készpénzben történő kifizetése" részre :)

az autó átírva, az adásvételi hiteles, kié is az autó?

kinél is van az autó és ha Kacserő tényleg tet ű lenne nem adta volna le a bankos papírt az okmányirodába, akkor viszont Voszi barát nagy bajban lenne...

mert jogilag se autó, se pénz.

Valóban van itt egy kis joghézag vagy kiskapu, de ezt a BIZALOMMAL lehetne áthidalni mint Wolfi esete is igazolja.

átolvastam amit írtatok itt a témában, és azt gondolom, egyoldalú információk alapján véleményt nyilvánítani nem szép dolog, érdemes és ildomos megismerni a történet minden részletét és azután levonni különféle konzekvenciákat.

úgy gondolom, hogy a klub ismeretség szép dolog, de nem helyettesíti azt a papírt, amit KACSERO MÉG EDDIG A PILLANATIG SEM ADOTT ÁT NEKEM, ami a pénz átutalását bizonyossá teszi. anélkül a kocvsit odaadni még olyan jó barátnak vagy ismerősnek is kockázatos. és nem a barát sandasága, csalósága, vagy akármi ilyesmi miat!!! itt a mindenkin kívülálló tényezőkre is gondolni kell!!!! ugyanis a bankgarancia, amire hivatkozik, és ami valóban megvan vis major esetén semmissé válik. vis major pedig az, ha az adásvételi papír nem kerül a bankhoz, illetve bármi, ami miatt az átutalás meghiúsul.

és igen, igaza van Csabinak, hogy illik feltételezni róla, hogy tisztességes, és nem szalad el a kocsival. mi is ezt tesszük, hiszünk neki. de igenis neki meg tudomásul kell vennie, hogy vannak rajta kívülálló vis major okok is, ami miatt a pénzátutalási tranzakciót igazoló dokumentum kézhezvétele A LEGKORÁBBI PILLANAT, AMIKOR A KOCSIT ODA LEHET ADNI.

ne tegyetek úgy, mintha nem tudnátok, hogy van olyan helyzet, amiről Csabi se tehet, én se tehetek, és a kocsi meg a pénz is elszáll. tegyük fel, odaadom neki kedden, elindul vele haza, úton hazafelé kap egy durrdefektet az M5-ön, elszáll, a többit had ne folytassam, a kocsi, Csabi ment a levesbe, én meg nétzek, mint a moziban, mert a pénzemet egy ilyen szituban biztos nem kapom meg.

szerintem aki józanul gondolkodik, annak világos, hogy miért nem adtam oda a kocsit.

Nikitől meg sztem illene elnézést kérni, mert az ilyen reagálások, hogy "női logika", meg "nő van az ügyben" sztem mérhetetlen bunkóságra vall.

üdv,

voszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.