Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Melyik is az a vicc?

Az Úr megteremti Ádámot és Évát, azt mondá: -Sokasodjatok, szaporodjatok!

Ádám: -De nincsen rajta lyuk!

Az Úr odaküldi a gólyát, az becsippent Éva lába közibe, azóta van a puncin lyuk és azóta piros a gólya csőre.

Úr: -Sokasodjatok, szaporodjatok!

Ádám: -De nincsen rajta szőr!

Az Úr odaküldi a majmot, az odadörgölözik Éva lába közibe. Azóta szőrös az punci és azóta csupasz az majom feneke.

Úr: -Sokasodjatok, szaporodjatok!

Ádám: -De nem csúszik!

Az Úr odaküldi a halat, az befészkelődik Éva lába közibe. Azóta csúszik az punci és azóta büdös az hal.

Link to comment
Megosztás:

Én ismertem, és erre is gondoltam.

De peresze a pacal sem a legjobb illatú, viszont pörinek nagyon is jó.

A sörre visszatérve. Valamelyik nap vettem búzasört (kb:200Ft/doboz áron) gondoltam biztos jó lesz.

Nos megint meg kellett állapítanom, hogy nekem továbbra sem jön be (nem a büdössége, hanem) az erőteljes élesztő íze miatt.

Link to comment
Megosztás:

Nemertem miert titok ama Calibra-s neve aki erdeklodik Speed kocsija irant de akkor en se arulom el ki az, bar valoszinuleg csak azok ismerik itt akik nem aruljak el :unsure:

Speed mennyiert arulod ?

Mivel egy másik fórumon nem írta be, hogy megvenné - pedig ott írogat és keres - akkor én nem szeretném itt sem felfedni. Az sem biztos még, hogy megveszi, szóval... majd meglátjuk és majd szól, ha aktuális! :wacko:
Link to comment
Megosztás:

Ez olyan, mint a győzikeshow, senki sem nézi, de mindenki tudja miről szól. :wacko: :lol:

Annyit linkeltétek már, hogy sejtem, miről szól. :lol: Nagyjából ez a lényege, nem? De van más is, mint a tizes? Más számról nem hallottam. Vagy ezt kettes számrendszerben kell érteni, tehát 10=2? :unsure:

Tiszta Knight Rider! :) :o :D

Dehogy is! Az tudott farolni, és kerepelt a digit műszerfala. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezennel szeretném tudatni veletek, hogy a Kacsero hitele és Voszi pénzhezjutási mizériája hatására...

Úgy döntöttem, hogy FELMONDOK A BANKNÁL!

és meg is tettem!!!

Mit csináltál???? :unsure:

Nekünk meg ma van a 10. évfordulónk... :) :lol: :wacko: ...

http://kepfeltoltes.hu/070816/img001.jpgki...ltoltes.hu_.jpg

Még sok, egészségben, és boldogságban eltöltött évet kívánok nektek.Na meg Máté mellé v.mi filigrán apróságot, akinek legalább olyan beszélőkéje van, mint a leendő anyukájának! :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.