Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Johnny! látunk tegnap a körűtról kanyarodtál a szalagházak felé tegnap fél hétkor, mi meg mentünk jobbra az ósán felé. két skodával voltunk, szolnokról jöttünk a nemzetközi skodataliról. a peti dudált is neked. :unsure:

Mi meg titeket lattunk ha minden igaz, ket tuning skoda volt ment el a cegledi uton, amikor indultunk pecazni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Johnny! látunk tegnap a körűtról kanyarodtál a szalagházak felé tegnap fél hétkor, mi meg mentünk jobbra az ósán felé. két skodával voltunk, szolnokról jöttünk a nemzetközi skodataliról. a peti dudált is neked. :wacko:

A GLS-t félszemmel láttam is a kanyarodás közben,de már nem tudtam reagálni! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egy fillért sem adott a srác... és erről szó sem esett.

Holnap összeszedi a papírokat. Azt megnézi a bank, hogy rendben van-e, ha mehet a hitel, én lezáratom a hitelem és ...

ennyi.

Nem használhatom? Úgy gondolom, hogy ezt esetleg nekem lehetne felajánlanom, hogy nem használom, vagy hogy max. mennyit. (ha lerak pénzt valaki... amit nyilván meg is tennék! :unsure:) de esetünkben erről nem volt szó.

Meglepő módon nagyon sok mindenről nem beszéltünk... de nekem mindegy. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

és a jó olajat meghálálja (ecotec felújítva :unsure: )

Na akkor eresztek a hátuljából is levegőt.

De térjünk vissza az olajra, ahány ember, annyi félét mond. Opel 10W40 van benne, mert ezt ajánlotta egy olyan, aki évek óta céges Astrákat tart karban.

Legközelebb Mobil1 10W40, mert ezt meg egy Opeles szerelő ajánlotta. Utána lehet Aral High Tronic 5W40.

Ezeket mind ajánlották már hozzá hozzáértő emberek. :wacko:

Én meg igazodjak el. :lol:))))

Link to comment
Megosztás:

De térjünk vissza az olajra, ahány ember, annyi félét mond. Opel 10W40 van benne,

Mi itt a fórumon sokat szívtunk az Opelolaj miatt.Gyakorlatilag aki használta, rövid idő után le is cserélte.Anno az én 1.6 16V-m megevett 1.5L-t belőle 6500km alatt.Utána többet olyat nem tettem bele.

Nekem most éppen sokadik autómban van Metabond 10W40.Nekem ez nagyon bejött, és az Astra is hozta vele a gyári olajfogyasztási normát, és még 10e.km után sem volt elhasználódva annyira, mint az Opelolaj........

Link to comment
Megosztás:

nekem a céges Astraban opel olaj van (C14NZ) a Vectraban Mobil Super S 10W40.

mindkettő teljesíti amit kell.

Mivel a céges sokat megy, sűrű a csere az olcsóbb olaj is megteszi mert 7ekm után úgy is kuka. nem kell lefutnia 1 évet vagy 10e km-et esetleg 15e-t. a Mobilt meg megérdemli a felújított motor :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Lehet ki kéne próbálnod a metát(ha még nem tetted), és 10e lehetne a csereperiódus. Mondjuk ha dobnál bele még egy adalékot is, akkor tuti.

ááá

marad ez így. nekem nagyon megfelel a 7-8 e csereperiódus. meghálálja azt a motor.

igaz ezt csak több százezer km után tapasztalni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.