Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv.

Engem is érdekelne valami jó állás... (hazajöttem németből) :cry: :P

Ha tudsz, hozzál nekem KV-ét! :( (Paloma jöhet, 1 Kg is)

Paloma ok, negyedesből 4, vagy egyben egy kilósat?

Neked is és losinak is, hogy most adminisztratív munkakörbe keresünk egy főt, szerintem ez női munka inkább, de ha gondoljátók küldjetek egy önéletrajzot.

Hol lészen holnap a meeting?

Link to comment
Megosztás:

Paloma ok, negyedesből 4, vagy egyben egy kilósat?

Mind1 milyet hozol, ahogy Neked jobb! :P

Neked is és losinak is, hogy most adminisztratív munkakörbe keresünk egy főt, szerintem ez női munka inkább, de ha gondoljátók küldjetek egy önéletrajzot.

OK! :(

Hol lészen holnap a meeting?

Petőfiváros --> La Verde Pizzéria 19.30-tól

Link to comment
Megosztás:

Voltam este El Bundinál.Jött a Hangodi Andris.Eladó a VTi Turbó 4X4.Vissza akar ülni CRX-be.......

Megint mesélt az Etanolos dologról.Nem tudom......olyan kicsit, mint ha vetítene...

Nekem is mondta kedden a suliban, kicsit tényleg olyan mozis hangulata volt a kiselőadásának, de rágugliztam. Egyelőre úgy tűnik, az olvasott gyakorlati tapasztalatok alapján, hogy a régi swiftek minden átalakítás nélkül vannak annyira intelligensek, hogy tökéletesen mennek az E85el. Érdemes rákeresni, vagy ha valakit érdekel, megkeresem nektek a linket. Mindenesetre ha kapok fizut, csinálok egy próbát, fél tank etanol, fél tank benga.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is mondta kedden a suliban, kicsit tényleg olyan mozis hangulata volt a kiselőadásának, de rágugliztam. Egyelőre úgy tűnik, az olvasott gyakorlati tapasztalatok alapján, hogy a régi swiftek minden átalakítás nélkül vannak annyira intelligensek, hogy tökéletesen mennek az E85el. Érdemes rákeresni, vagy ha valakit érdekel, megkeresem nektek a linket. Mindenesetre ha kapok fizut, csinálok egy próbát, fél tank etanol, fél tank benga.

Aztán ha megáll a szekér, majd elhúz Zsoltiékig v.ki! :P

Amúgy azaz állás dolog zsé függő........

Az olajszivattyú tengelyéről lazult le az anya, ha nincs burkolat a vezérlésen leesik a fogas kerék és ...bele gondolni is szörnyű...

Akkor a kaszás itt járt az ablak alatt banyek..... :(

Link to comment
Megosztás:

Huha ébren vagyok...akkor eddig álmomban dolgoztam? :( :P :cry:

Kimentem csapatni egyet érdekes hangja van a mocinak (kartelvédő).... :D

Losi!

Ballonból volna alkalmam ugrani egy BK-t... ;)

Viszont a "lufiból" érdekes ugrani mivel olyan mint ha kútba ugranál, csinálhatsz bármit nem működik amíg el nem éred a kellő sebességet és persze a nyitási folyamat is lassabban történik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.