Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát igen, az nyilvánvaló, hogy azt az utat kerülni kell...

csak azért elég macerás átjutni egy enduróval a város túlsó oldalára és örültem, hogy találtam egy utat, amit tökéletes volt (volt folytatása is - homokos... így nem kellett aszfalton mennem).

A társaság meglátogatása még benne van a pakliban,

és a rendőrség is.

Végülis nem tudhatom, hogy nem-e a motort akarták elvenni...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, az nyilvánvaló, hogy azt az utat kerülni kell...

Nagyon sok olyan út van amit kerülni kell.Egyelőre sajnos nincs létjogosultsága ennek a sportnak, és ahogy fentebb írták, nagyon sok a barom.Külterületen pedig végképp.Sajnos nincs ésszerű magyarázat erre az egészre.A legbiztonságosabb az, ha az ember felteszi az endúróját v. quadját egy utánfutóra, és jó messzire elkerüli a város/ok környékét és úgy éli ki a hobbi iránti szeretetét.

Fel is lehet jelenteni a tagot, hogy el akarta venni a motorodat, de nincs tanu aki bizonyítaná.Egyedül voltál.Vissza lehet menni sokan, és fenyegetőleg fellépni, de ilyesmit max. ilyen Kopasz féle emberekkel lehet, mert a kispályásokat kiszúrják az ilyen majmok.Aztán kezdődik az én elverem, Ők elvernek, mi megverjük játék, aminek nincs vége, és főleg értelme.

Szal én is csak annyit tudok javasolni, hogy többet ne menj arra a motorral.

A tegnapi szép időre való tekintettel kocsit mostunk... ;)

http://kepfeltoltes.hu/071202/DSC04594.JPG...ltoltes.hu_.jpg

Én pénteken voltam így.Ma meg is lett a böjtje.Csupa retek újra a kocsi. :(

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok olyan út van amit kerülni kell.Egyelőre sajnos nincs létjogosultsága ennek a sportnak, és ahogy fentebb írták, nagyon sok a barom.Külterületen pedig végképp.Sajnos nincs ésszerű magyarázat erre az egészre.A legbiztonságosabb az, ha az ember felteszi az endúróját v. quadját egy utánfutóra, és jó messzire elkerüli a város/ok környékét és úgy éli ki a hobbi iránti szeretetét.

Fel is lehet jelenteni a tagot, hogy el akarta venni a motorodat, de nincs tanu aki bizonyítaná.Egyedül voltál.Vissza lehet menni sokan, és fenyegetőleg fellépni, de ilyesmit max. ilyen Kopasz féle emberekkel lehet, mert a kispályásokat kiszúrják az ilyen majmok.Aztán kezdődik az én elverem, Ők elvernek, mi megverjük játék, aminek nincs vége, és főleg értelme.

Szal én is csak annyit tudok javasolni, hogy többet ne menj arra a motorral.

1. Én nem kiélni akartam ott magam, hanem a városon kívülről mentem a testvéremékhez, majd pedig haza.

2. Mivel egy forgalmival, kötelező biztosítással, rendszámmal rendelkező járműről beszélünk, így nekem ugyanúgy van jogom végig menni ott, mint Neked, vagy bárki másnak. - hisz KÖZÚT

3. Sajnos sem utánfutóm, sem vonóhorgom nincs... de még saját autóm sem, amire rakhatnék horgot!

4. Ha vissza mennék nyilván Kopasz féle emberekkel mennék oda!

U.I.: Habár 4 órája történt a dolog... még mindig látom magam előtt a fazont, ahogy lendíti azt a husángot... :( ;)

Link to comment
Megosztás:

1. Én nem kiélni akartam ott magam, hanem a városon kívülről mentem a testvéremékhez, majd pedig haza.

2. Mivel egy forgalmival, kötelező biztosítással, rendszámmal rendelkező járműről beszélünk, így nekem ugyanúgy van jogom végig menni ott, mint Neked, vagy bárki másnak. - hisz KÖZÚT

3. Sajnos sem utánfutóm, sem vonóhorgom nincs... de még saját autóm sem, amire rakhatnék horgot!

4. Ha vissza mennék nyilván Kopasz féle emberekkel mennék oda!

Dönts belátásod szerint.........

De első körből néhány rendőr hawerrel menék vissza, rendőrautóval.......

Link to comment
Megosztás:

1. Én nem kiélni akartam ott magam, hanem a városon kívülről mentem a testvéremékhez, majd pedig haza.

2. Mivel egy forgalmival, kötelező biztosítással, rendszámmal rendelkező járműről beszélünk, így nekem ugyanúgy van jogom végig menni ott, mint Neked, vagy bárki másnak. - hisz KÖZÚT

Ezt mi megértjük,csak ők nem,mert ehhez már kevés az agyuk!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jó kis móka volt ma hazafelé jönni anyuméktól.Svadkert felé jöttem, mert ott talán nem ráza szét az autó futóművét az út.Elég konkrét forgalom volt, család velem, így nem nagyon kellett vágatnom.A dolgot megtekerte az éppen leszállt köd.Mikor belementünk egy ilyen ködfoltba, lazán esett 4 fokot a hőmérséklet.Mikor kijöttünk belőle, vissza emelkedett.Azért lehetett haladni, csak olykor igengyorsan kellett 90-ről 25-re lassítani.

Link to comment
Megosztás:

Dönts belátásod szerint.........

De első körből néhány rendőr hawerrel menék vissza, rendőrautóval.......

Nyilván nem fogok arra menni többet motorral...

és - ha olyan választ kapok a rendőrségről - akkor feljelentem a fazont - már ha van értelme.

Mást nem tudok tenni. Agressziót agresszióval nem szeretnék viszonozni.

Link to comment
Megosztás:

Értitek már akkor azt hiszem miért hiányzik a kocsim!?Az egyetlen megnyugtató örömforrásom is elveszi egy idióta!

De remélem már nem sokáig... :(

enyém sincs most velem. de annyira nem is baj, nagyon csúszik az út. lehet hogy a játéknak rossz vége lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.