Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én eze már túl vagyok, de gyk egy 0 km-es project nem most lesz, valamint a 0 km-ből az a felszereltség, amit szeretnék/megszoktam, az nem az én kategóriám, így 99.99%, hogy marad a vectra, hacsak be nem gorombulok.

Hát új verdám nekem sem lesz, de v.mi hasonló felszereltségű verdára szívesen cserélném.Mostanság alig megyek 80-90km-h-val, arra meg éppen jó lenne v.mi kisccm.es bringa is.......

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egyikőtök se költött annyit a paripájára,mint én :)

Nekünk ami van omegánk,4,20 hosszú 3m magas tandem futót huzogatott az ország útjain,németből idáig,ezek mellett trailerezett is. Az első motorig,még nem is kellett költeni rá. Ha gondoljátok olvassátok el ezt az igaz mesét,aki nem az ugorja át :D

Szóval,még Belgiumból lett behozva,gyönyörű állapotú,igen pörgös motorral. Amikor megvettük 200e km volt benne. A mi kezünk alatt még úgy futott az eredeti motorjába,közel 300e km,pontosabban 554ekm volt,mikor Köln alatt kiment 2 könyöklő! Onnantól kezdve 3motor csere,2t úgy rakott át a kedves szerelő,át se nézte,motorikusan,hengerfej tömítés stb,ami ilyenkor alap volna. A 3.motor az előző kettőből lett összerakva,közel 600e.-ért. Tudjátok mit kaptunk cserébe?? Semmit!! 9-13bár olajnyomásnál Würzburgnál beállt a motor,ja és a vezérmű lánc is elszakadt. Utolsóként,megpróbálkoztunk egy másik behozott motorral,amiben valósan 100e km volt,az van már benne 1éve,semmi gond nélkül. Mielött valaki megkérdezné,mért nem vettünk teherautót... azért,mert nem....! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen én is egyetértek az eddig leírtakkal, csakhogy ne felejtsük el azért az sem hogy kint miért is adták el ezeket a csodaverdákat.

Hm... belevertek kint egy átlag verdába 4 éves korára 300ezret szerviz intervallum sűrűsödött aztán úgy voltak vele hogy itt az ideje elmenni új lovat venni mert ez már nem a régi erős ló, ennek már fáj itt ott szép de már nem olyan jó.

Erre a magyar ,lengyel, román huszár elment és begyüjtötte a lovakat.

Érdekes módon a határra érve már csak 75000 volt az órában.

Itthon eladta mi megvettük belevertünk még kb 100-150 ezret aztán óratekerés 150000 az még pont jó egy 7 éves autónak,aztán ott van hogy közvélemény számára már minden tipus szar mert szétesik 150 ezernél.

Ez ITT A BAJ !!!!!

Bocs a hosszú eklézsiáért...

Link to comment
Megosztás:

ma láttam egyik kereskedésben peugeot 306SX-et 500rugó. klíma,központi,ülésfűtés,ködlámpa elől-hátul,felnis,metál kék. ami bajság,mindenhol potyog le a festék,de az a fura,h alatta nincs rozsda.Annó jól lefújhattál :D

A motor tér viszont úszott az olajfoltokban.

Amúgy sztetek,mennyi lehet ennek a szervízelése későbbiek folyamán? alkatrész drága? 1.8-as benzines,pőrgősebb lehet,mint egy gsi corsa? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.