Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

HInnye binnye! Akkor ez volt az a nagy csend itt délelőtt.

Részben.Én most értem haza szülinapi partyról, (a kisebbik 2éves lett), a többiek meg Bazsinál henyélnek, Johnnynak ugrik be az elektromos ablak.

Én meg kora reggel voltam fent Pesten, hogy megnézzem, és ha érdemes, lefoglalózzam az autót.Johnny is elkísért, mert több szem, többet lát.

Szal lefoglalóztam, mert nagyon korekt darab.Elvileg holnap hozom el, ha minden jól megy. :)

Link to comment
Megosztás:

Részben.Én most értem haza szülinapi partyról, (a kisebbik 2éves lett), a többiek meg Bazsinál henyélnek, Johnnynak ugrik be az elektromos ablak.

Én meg kora reggel voltam fent Pesten, hogy megnézzem, és ha érdemes, lefoglalózzam az autót.Johnny is elkísért, mert több szem, többet lát.

Szal lefoglalóztam, mert nagyon korekt darab.Elvileg holnap hozom el, ha minden jól megy. :D

Facca... :D Amúgy Gratula az Új autóhoz :D

Szólhattatok volna,mert elmentem volna én is... :)

Link to comment
Megosztás:

Facca... :D Amúgy Gratula az Új autóhoz ;)

Szólhattatok volna,mert elmentem volna én is... :)

Köszönöm. :P Amúgy Johnnyit is igengyorsan szerveztem le, reggel 6-kor indultunk.Nem akartam lecsúszni a gépről, mert már tegnap ketten megnézték.Volt aki körbe is mérte! :D Egy 12 éves használt autót!! :D

Szóval a biztonság kedvéért én inkább lestipistopiztam magamnak. :D

A tulaj olyan 40 körüli tag, szinte mindent amit cseréltek az autón, számlával tudott igazolni.Úgy ítéltem meg, hogy erről az autóról kár lenne lecsúszni.

Ha anno ilyen felszereltséggel vettem volna meg az F Astrát, még most is azzal járnék.Az utódban pedig benne van minden ami csak benne lehet egy F Astrában, kezdve a 137LE-s motorral.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.