Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én el sem akartam hinni mi történt,amikor Morgó hívott ma és mesélte mi a szitu.

Átok ül rajtunk,engem is áll helyben trafáltak telibe. :rolleyes:

Egy a lényeg Pisti.Nehogy GTK-ra vegyék,ne engedd.Lesz ebből még kocsi,Feri megoldja.

Mehet a telifény is majd.

Egy valami bánt csak.Ennek az összerakásánál már nem lehetek ott! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi az együttérzést, de azért nem fogok a kardomba dőlni emiatt.

Csináltam én is pár képet, de csak telefonnal, ezért olyanok amilyenek.

A bűnös.

Kep001__2_.jpg

Ha nézitek Losi képeit akkor ott is látható a csík amit a kerekek húztak.

Kep000.jpg

Így sem látom mindennap. Simogattam szegényt amíg arrébb tettük.(ennyit az érzelgősségről)

Kep003__2_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mindenki figyelmét szeretném kérni akijön a Szelidi tóra a hétvégén, sorozatos hasmenéses megbetegedések voltak, ésa köjál ellenőrizte a tó viz minőségét, ami elég rossz eredménnyel zárt! Föleg a kisgyerekesek vigyázzanak.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki figyelmét szeretném kérni akijön a Szelidi tóra a hétvégén, sorozatos hasmenéses megbetegedések voltak, ésa köjál ellenőrizte a tó viz minőségét elég rossz eredménnyle zárt! Föleg a kisgyerekesek vigyázzanak.

Nem vagyunk városi finnyás se@@űek! :rolleyes:

Nem inni kell belőle!

Link to comment
Megosztás:

;)

vazze... most olvastam mi törpént... ;)

Részvétem az autó miatt... sajnos egyre több az idióta az úton...

Ma munkába menet, a GSi is majdnem az árokban, és a buszmegállóban kötött ki a kadafalvi úton, mert a köcsög kamionos nem néz a tükörbe, hogy mellette vagyok, és már javában előztem, mikor rámhúzta a kormányt... még jó, hogy van kraft az autóban... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha lecserélnéd az eset miatt tudok egy 1.6-os Astrát garázsban tartottat kevés kilóméterrel , válás miatt adják el .

Azt a feketét?

Mennyiért adják? Csak érdeklődés szintjén.

A kárszakértőtől függ, hogy mi lesz a végkifejlet.

Kisblokkos! ;) :rolleyes:

Az is igaz, hogy ha cserélném akkor már 2.0 környékén gondolkodnék, esetleg 1.8.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.