Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:lol:

vazzzze... a cuccodat bepakolod hozzám, vagy a Tomi kisteherjébe,ha most itthon leszel 7végén... és pénteken lejössz valami tömgközlekedési eszközzel...én ki is megyek Érted... :lol:

Nem kínlódok ilyesmivel,legalább pihenek majd egy jót otthon a nagy csendben,pont nem lesz otthon senki.

Másrészt Morgó kocsiját haza kell vinnem kecsóra,onnan meg már nem fogok vonatozni.

Kocsit meg nem veszek elkapkodva,iszonyat,hogy milyen drágán adják a szarokat is.

Link to comment
Megosztás:

Nem kínlódok ilyesmivel,legalább pihenek majd egy jót otthon a nagy csendben,pont nem lesz otthon senki.

Másrészt Morgó kocsiját haza kell vinnem kecsóra,onnan meg már nem fogok vonatozni.

Nagy lófüttyöt a seggedbe, ha nem leszel ott!!! :lol: :lol:

ha kell, hazajövök Érted... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kereskedők azt mondták, hogy még várjunk egy kicsit a matricák leszedésével stb, mert az augusztus nagyon halott.

Mindenki szabin van, nyaral stb, nagy a pangás.

Szerintük nem áruljuk sokért a kocsit.

Ez így igaz.Kisit várni kell.Amúgy ha klímás lenne, már régen elvitték volna.Nekem is ez volt a gáz a fehérrel, ezért ment el baro@mi lassan.

Viszont ha 5K-ért számolnák be, akkor min. 650e.-t ér a géped, és olyan 680e. körül lenne kirakva, hogy lehessen alkudozni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma megvettem sok-sok alkatrészt ami jó sokba került, bár egy szavam sem lehet mert a vectra-n egy olajcsere volt 15-18 ezer én meg vettem

vezérlést, olajcserét, összes szűrőt, és két új ablaktörlőt :lol: 40 ért :lol: :D :D

még veszek ma féket csak nem tudom mekkora tárcsa van alatta :lol:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! Érdekel még a debreceni 1.4-es f astrák valamelyike, vagy sem?

Mert ma volt egy kis időm és megnéztem a fehéret.

Kívülről egyben van, de a mélységekben biza feltűnik a rozsda, és a sérülések nyoma.

kér első sárvédő classicról van. mocitető szintén nem eredeti. bal első lámpa valeo, másik carello., meg faceliftesek. Ja és a bal torony mögött kence nyomok, frissebb, és hegesztési varrat. De a fura, hogy az elején máshol nem látni hegesztésre utaló nyomot. Hogy mi a töcsért varrták végig fentről lefelé szinte az egészet, ez jó kérdés. BH ajtó javított. alul rohad is picit belül. Bal hátulja szintén vastagabb gittben, lámpánál rozsdázik. Tankbetöltőnél a kosz áll mint az atom, és a rozsda le van kenve fehérrel... váltószoknya erősen kopott. anyós övfeszító lehet pukkant, mert picit látszik aminek nem kéne.

moci jól megy. nem kopog. gurulni nem gurultam vele. Már csak azért sem, mert megtudtam, hogy egy kasztnis gyerek rakta be, aki most külföldön van, ő tette föl netre is. Rendszeresen visz be a kereskedésbe ilyen kipofozott kocsikat... kereskedő 460-ért adja. friss vizsgával, téligumival. Vagyis most csak az van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz.Kisit várni kell.Amúgy ha klímás lenne, már régen elvitték volna.Nekem is ez volt a gáz a fehérrel, ezért ment el baro@mi lassan.

Viszont ha 5K-ért számolnák be, akkor min. 650e.-t ér a géped, és olyan 680e. körül lenne kirakva, hogy lehessen alkudozni.... :lol:

680-ért ment el az M5-ből egy alap fehér TD sedan nemrég.

Szeptember közepén leviszem kicsit az árat és ha úgy sem kell senkinek akkor megmarad még egy darabig :lol:

Link to comment
Megosztás:

- Figyelmeztetés! Ne higgyetek a bunkó reklámoknak!!!! Csak átverés!!!! Méghogy AXE Másnaposságűző Tusfürdő!!!! Kamu! Ma is megittam belőle egy egész flakonnal, de csak rosszabbul lettem!!!

Vigyázzatok!!!! :lol:

Kész lett az autó....

A színt majdnem sikerült eltalálni + nem szól a kürt ...

Holnap vagy holnapután viszem vissza.

Link to comment
Megosztás:

majd én is viszek széket :lol: :lol: :lol:

ma leszervizeltük a korzát, komplett vezérlés, ékszíj, olaj, összes szűrő, első tárcsa betétekkel...közben megjavítottam a kpzár motorját a jobbos ajtóban.

Csöppet be volt rohadva a villanymotorja, kettő van benne. De WD40 és megen jó :D

ja tettem ízzót a rendszámvilágításba :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.