Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A nagy érdeklődésre való tekintettel ezennel hivatalosan is bejelentem, hogy egy 95'-ös 1.0 53HP :lol: 3 hengeres Suzuki Swift lett a zőőd paripám utóda.Metálfény, ütött/kopott alufelnis verzió, semmi extra.

Kókemény 350e.ft-ért jutottam hozzá, ha minden igaz, holnap már azzal mejek haza a melóhelyről, mert addig elintézik rá a friss műszakit.

Kihangsúlyoznám, ez jelenleg kényszerpálya, jobb 5letem nem volt.Igyexem nem nekimenni semminek, és bízom benne, hogy nem talál meg senki.

Amint lesz rá lehetőség, viszacserélem v.mi komolyabb autóra. :lol:

Na.Most elmondtam. :lol:

Viszont nem viszem el a BW-re, mert nem odavaló.Tudom, nem feltétlenül az autókról kell, hogy szóljon egy ilyen tali, de ezt talán most mégsem.

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne összefutni, hogy akkor megbeszéljük, hogy is legyen az indulás, stb...

Én itthon vagyok a héten, szerintem bármelyik nap ráérek dumálni.

Voltam a malomban, de a parkolóban nem, mert gázos kocsival mentem.

A mutyukisnak meg üzenem, hogy jöjjön neki össze mihamarabb a terv, és üljön át valami normális verdába.

Az Off autó nem kizáró ok a BW-ről, de ezt már többen írták.

Az én autóm meg elvileg ma ment festőhöz, utána még egy-másfél hét.

Vissza kellett rakni padra, mert az előző gazdájánál is törték a hátulját, és a hátfal nem egészen állt jól.

Más:

Tud valaki olcsón folyami kavicsot, cementet, és meszet?

BW. utáni szekciózáshoz kell. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy 3 hétig asszony szusijával jártam én is elgondolkoztam ilyesmin.

Nézegettem a neten őket és 800 körül már elég fiatalt lehet kapni klímával.

Aztán kihoztam az astra-t és ahogy beleültem rájöttem, hogy fityfenét kell nekem suzuki.

Ég és föld :lol:

Most ezzel nem akarlak bántani Wolfi, azért a pénzért ténleg nem igen tudtál volna jobb vételt csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.