Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Átugrottam ma Lajosmizsére, mert kész lett a stifti új belseje.Odafelé menet a régi 5-ös úton mentem.Feltűnt, hogy egy emberke berohan a felezővonalig, majd vissza az út széléig.A biztonság kevéért behúzódtam a sávelválasztóig, és lassítottam.Mikor közelebb értem, akkor láttam, hogy az idős úr egy kb. 140kg-os malacot próbál rávenni arra, hogy arra menjen, amerre Ő szeretné.Mikor elmentem mellettük, utána figyeltem a tükröt.A malac bement az út kellős közepére,és ott flangált.A mögöttem távolabbról érkezők nagy örömére, akik nem győztek vészfékezni.Mázli, hogy nem kellett rögtönzött disznóvágást tartani...... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma újra teszteltem a gépet.Álltam a gázpedálon, és felkúszott kb. 142km/h-ig.Lajosmizséről jöttem az M5-n.Azért sokat dob egy normális állapotban lévő futómű a dolgon.Nem féltem.

Mondjuk feleség 1.0 megjegyezte, hogy a zöld ezt sokkal gyorsabban, és 3.-ban tudta..... :D

Link to comment
Megosztás:

;) :P

Az előbb taliztam J0hnnyékkal, Dabasnál, kicsit dumcsiztunk :D... Ők mentek felfelé, én meg már visszafelé tartottam...

Na bameg a budafokin csak megtalált egy F astra! :D Valami 1.4 8V lehetett!Csunyát kapott,bár nem nyomtam el durván,mert Lilly rámszólt,hogy hagyd a francba! :D Az érdi lehajtótól tolt,de úgy 1m-re a seggembe,hiába villogtam neki,hogy húzzon el,aztán meguntam.

Amúgy kicseréltem a csövet a corsán,szerintem kevesebbet is eszik! :D Udi szerint indokolt a fogyi csökkensé,mert za ECU 14:1-es keverékre törekszik és ha falsot szív,akkor tol mellé több benyát.Mivel nincs fals,így...szal meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Inkább közúton soha. Ha egyedül, ha nem. ;)

Ha egyedül vagy egy aligforgalmas úton, akkor el szabad engedni a lovakat, persze ésszel.Ha van forgalom, célszerű nem veszélyeztetni senkit.

Mai story.Jöttem haza lányokkal anyuéktól.Izsák után utolértem egy Yarist.90km/h-ra állt rá a srác, én is.Jöttünk egészeg Ágasegyházáig.Utolért egy Fusionnal egy takonykölök.Kis híján letolt az útról.Mivel nem tudott előzni az Istenadta.Egy ideig érdekes volt ez a szitu, de mikor meguntam, motorfékre engedtem a stiftit.Persze majd beleállt már a csomagtartóba.

Na, nagy nehezen megelőzött engem is és a Yarist is, aztán elhúzott.Mikor kiértünk Ágasegyházáról, az első kanyar után ott állt, és telefonált.Na, ezért megérte sietni hüljegyerek módjára.Elmentünk mellette.Eltelt 4 perc, már újra ott loholt a seggemben.Sem'baj, megint óvati motorfék, lévén utolértem egy kistehert, és egy buszt.Tartottam némi követési távolságot, de amikor elkezdett előzni, szépen rázártam a Buszra.Úgy tudta megelőzni a buszt, hogy annak is fékeznie kellett a szembejövő miatt.Előtte a Yaris már elment.Én a busz mögött szépen becsorogtam Kmétre, és láss csodát!Az első lámpánál ott állt a külsőben a Yaris, mögötte a Fusion, és a külső sáv beragadt, mert egy teherautó lassan kanyarodott be jobbra.Én pedig a belsőben szépen elmentem mind2 mellett, a telibezöldön.Ők már nem értek át.Max. 1 perccel érhettek be korábban a helységjelző táblán mint mi.

Ezért tényleg megérte....... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon komoly cikk! ;)

"Egyszer a nagykövet urat is hazavittem, mert az ő autója éppen szervizben volt, és elég közel lakunk egymáshoz. Mondtam, hogy a Trabant van nálam. Neki is van humorérzéke, válaszolta, annál jobb. Már a Margit hídon jártunk, óriási volt a dugó, olyan negyven fok lehetett. A Trabi motorja szokás szerint melegedni kezdett, feltekertem a fűtést, hadd hűljön. Majd elolvadtunk a halszálkás öltönyeinkben. Egyszer csak kigyulladt a piros lámpa – mindjárt forr a víz. Összefoglaltam a helyzetet a nagykövet úrnak:

1. Felforr a víz, akkor a nagykövet úrnak ki kell szállnia, és letolni a Trabantot a hídról. És akkor sok kép jelenik majd meg a lapokban a halszálkás öltönyben zöld Trabantot toló brit nagykövetről, ami kétségkívül eredeti, de nem elegáns módja a címlapokra kerülésnek.

2. A másik: a szabályokat egy pillanatra áthágva egy rövid szakaszon ráhajtunk a sínekre, hogy lehűljön a motor.

Valami olyasféle választ kaptam: tegyek, ahogy tetszik. Soha nem szabálytalankodok szándékosan, de ha akkor lerobbanunk, megállítottuk volna a fél város forgalmát. Kicsit mentünk a síneken, a piros lámpa elaludt. A nagykövet úr azóta nem kérte, hogy hazavigyem. " :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.