Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Udi az ezermester!

Ha beszélsz ezekkel a flexfuelesekkel kérdezz már rá, hogy a hidegindítósat adják-e ennyiért.

Ha igen akkor én vagyok a 3. aki rendel.

Ebben az esetben a régit eladom 15-ért akinek kell.

Amúgy hívtam a bontót de persze már nem volt klímájuk, így egyelőre marad az ablak le.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

A Flextek azóta már második generációs lett és Digiflex néven fut tovább, digitális chipes áramköre van és nincs rajta kapcsoló. Bővebb leírást itt találsz róla http://www.flextek.com

Gepárd!

Hunflex De Luxe készüléket adják ennyiért, bővebb infót róla itt talász az áraknál: http://www.e85kft.hu/

Beszélni fogok velük, mert valamelyik forgalmazó szerint központishoz is jó lehet. Klímát majd keresünk máshol ha láttok elfogadható áron akkor hívni foglak.

Link to comment
Megosztás:

Joee!

Tesztelni kellene és ki fog derülni....van rá esély, hogy működni fog. Beszerelését vállalom egyik talin megoldjuk. <_<

Mélykék Pista!

Kérlek küld el a szállítási címet és a megfelelő csatlakozó típusát (valószínűleg Bosch EV1 lesz), utána megrendelem és mindenkinek kiküldik.

Gepárd!

Ki és beszerelést vállalom emlékszem rá, hogy sokat szenvedtünk a csatikkal. :)

Link to comment
Megosztás:

Joee!

Tesztelni kellene és ki fog derülni....van rá esély, hogy működni fog. Beszerelését vállalom egyik talin megoldjuk. :)

Mélykék Pista!

Kérlek küld el a szállítási címet és a megfelelő csatlakozó típusát (valószínűleg Bosch EV1 lesz), utána megrendelem és mindenkinek kiküldik.

Gepárd!

Ki és beszerelést vállalom emlékszem rá, hogy sokat szenvedtünk a csatikkal. :)

Elküldtem, köszzii <_<

Link to comment
Megosztás:

GSiCsabi és Gepárd!

Kaptam választ az E85 Kft.-től:

"A 2db kecskeméti Hunflexet a következő helyen lehet majd felvenni és helyben kifizetni:

Csík Autoszervíz

Kecskemét, Matkói út 8 "

Kellene Mélykék Pista mobilszáma, hogy feltudják venni vele a kapcsolatot.

Megkérdeztem, hogy központi befecskendezéses C14NZ, X14NZ, C16NZ, X16SZR motorokkal működhet-e?

"Eddig már több központi injektoros Opelbe szereltünk és jól működnek."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.