Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Csak óvatosan a pörivel , mert az már fizetség és onnantól adóköteles a munkavégzés......

A hétvégi szüretben minket megtaláltak a k@cs@g@k ,azzal hogy mindenki családtag nem is volt gond, de ha ebédet is kapunk az már gond..... :rolleyes:

Szerintem nem....a jó juhusos kása több mint fizetség..... B) <_< :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Csak óvatosan a pörivel , mert az már fizetség és onnantól adóköteles a munkavégzés......

A hétvégi szüretben minket megtaláltak a k@cs@g@k ,azzal hogy mindenki családtag nem is volt gond, de ha ebédet is kapunk az már gond..... :rolleyes:

Szerintem nem....a jó juhusos kása több mint fizetség..... :D <_< :D -_-

Te az kóser kaja? B)

Link to comment
Megosztás:

Csak óvatosan a pörivel , mert az már fizetség és onnantól adóköteles a munkavégzés......

A hétvégi szüretben minket megtaláltak a k@cs@g@k ,azzal hogy mindenki családtag nem is volt gond, de ha ebédet is kapunk az már gond..... B)

Szerintem nem....a jó juhusos kása több mint fizetség..... :lol: :D :D ;)

Hát tényleg elmennek a lófaxba a k@cs@gök :rolleyes: <_< :D

Nem lehet őket elhajtani, hogy magánterület és ti csak családi bulit rendeztetek? -_-

Link to comment
Megosztás:

USA ennyivel fejlettebb. Főleg a déli államok :rolleyes:

http://www.costaricapages.com/panama/blog/...12/redneck1.jpg

Gondolom kisebb nem volt..... <_< :D

A Totalcaron olvastam egy cikket a Renault Clio 200 CUP változatát tesztelték.Kiragadtam belőle egy számomra vicces részletet:

Vigyorogtam, visítottam, a kipufogó körül vibrált a levegő, a fékek rendületlenül dolgoztak, fáradásnak nyoma sincs. Négyszáz litert fogyasztott méterenként és boldogan szennyeztem a légkört, hogy rohadjak meg, ugye?

A kisautó ebként 203LE-s... -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.