Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kedves Opelesek! ha tudtok segítsetek nekem.

Bontott kaszni darabokra lenne szükségem. Tudom, hogy nem ez a megfelelő topic, de egyikben sem találtam hasonlót.

A fiacskám fejreállt a nekem új 2004-es c corsámmal ( Ő sérülésmentesen megúszta ) és kellene hozzá egy két kaszni darab, ami jó volna, ha nem ökörárba kerülne.

Ilyenek, hogy nagytető, vezető oldali ajtó, első lámpa pár, motorháztető, első lökhárító.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Opelesek! ha tudtok segítsetek nekem.

Bontott kaszni darabokra lenne szükségem. Tudom, hogy nem ez a megfelelő topic, de egyikben sem találtam hasonlót.

A fiacskám fejreállt a nekem új 2004-es c corsámmal ( Ő sérülésmentesen megúszta ) és kellene hozzá egy két kaszni darab, ami jó volna, ha nem ökörárba kerülne.

Ilyenek, hogy nagytető, vezető oldali ajtó, első lámpa pár, motorháztető, első lökhárító.

Helyileg merre vagy?Mert úgy lényegesen könnyebb javasolni dolgokat!

Itt Kméten 2 helyen lehet hozzá cucc.Az egyik az Opelbontó, Csóka utca.tel: 20/918-15-85

Ill. Veszelszki autóbontó.Utóbbi kicsit drága, de jó eséllyel mindent megkaptok hozzá.

Amúgy pedig Csepelen van egy nagyobb Opelbontó, www.opelbonto.hu.Kontakt a weboldalon.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Opelesek! ha tudtok segítsetek nekem.

Bontott kaszni darabokra lenne szükségem. Tudom, hogy nem ez a megfelelő topic, de egyikben sem találtam hasonlót.

A fiacskám fejreállt a nekem új 2004-es c corsámmal ( Ő sérülésmentesen megúszta ) és kellene hozzá egy két kaszni darab, ami jó volna, ha nem ökörárba kerülne.

Ilyenek, hogy nagytető, vezető oldali ajtó, első lámpa pár, motorháztető, első lökhárító.

Nem akarok beleokoskodni, de lakatos látta már az autót? Javítható?

Egy fejreállásnál azért már elmehetnek olyan tartóelemek is, ami után már nem biztos, hogy ugyanolyan szilárd lesz a szerkezet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.