Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megállapítottam ma, mijarák csörög a vektrakocsi jobb elejében.Az a telibeb@.szott idió.ta aki fékbetétet cserélt, nem a nyerget vette le, mert ugye 7-es imbusz az luxus, helyette levette konzolostól az egészet.Eddig nem is lett volna baj, de f@xkalap módon, nem húzta vissza a két csavart.Ezért csörgött ez nekem.Én meg már gondoltam mindenre, főleg kerékfelfüggesztésre.Csak furi lett, hogy fékezés közben nem csörög az úthibákon.Ezért ma nekiláttam, hogy szétkapom a féket, és megnézem.Betettem a 7-es imbuszt a csavarra, és mozgott a komplet konzol.

Nemkicsi ideig szidtam a tetvesretkesku.rvaanyját aki előttem hozzányúlt. :rolleyes: <_<

Valamint megnéztem, miért nem nyitja a központi zár a csomagteret.Kb. az összes vezeték el volt törve ami ezért felelős a nyeklő részen, úgyhogy azt is helyre tettem.mosmá' az is műxik.Lassan de biztosan haladok. :D

Link to comment
Megosztás:

GSiCsabi!

OK, rendben ott leszek. :rolleyes:

Tegnap autót voltunk nézni Pesten és Kecskeméten. Fővárosban elég gyenge volt a felhozatal hihetetlen milyen állapotú autókat árulnak, a 93-as évjáratú Fx már ránézésre is sokkal meggyőzőbb mint az ott árult 99-01-es verdák.

Kecskeméten már sokkal jobb volt a felhozatal de ami jó lett volna ott az árral volt probléma.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap autót voltunk nézni Pesten és Kecskeméten. Fővárosban elég gyenge volt a felhozatal hihetetlen milyen állapotú autókat árulnak,

Erre már más is panaszkodott.Vagy 20 kereskedést néztek végig, és csak lepukkant túlárazott autókkal találkoztak.Főleg Opel fronton.

Aztán végül csak itt kméten lett autóvétel.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi de nem írtam VW Golf IV, V, Bora és Audi A4, 80-at néztünk főleg Ferinek. Amit leírtam az a többi autómárkára is igaz sajna, Opeleknek és a Szuziknak is nagyon lent van az ára a legtöbb kereskedő már szabadulna tőle, ami fél éve 800 eFt volt az most 350 eFt hihetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi de nem írtam VW Golf IV, V, Bora és Audi 80-at néztünk főleg Ferinek. :rolleyes:

Hátt, a 4es Golf nem a megbízhatóság csúcsa, és ahhoz képest jól tartja az árát.A Bora szép, de mivel egyik VW-nel sem egyezik meg semmije, ezért baróó drága hozzá minden.No meg nekem 1.8T ill. 2.8V6 Synchro-ként kellene csak.

A 80-as B4-es Audi már más tészta, de az évjárathoz/felszereltséghez mérten igen drágán adják őket.Inkább egy 100/A6.

A Golf V-öt nem minősíténem.Úgy néz ki, mint egy felpumpált v.mi.Nem beszélve arról, hogy az új ruha alatt a IV-es dolgai vannak.

A VI-nál változtattak érdemlegesen csak rajta.

Link to comment
Megosztás:

Tudod mi a poén, nem találtunk sérülésmentes autót és Pesten érdekes "hevített" verdákat is láttunk Subaru-t 4-et is.

Hátt igen.Ezért talán érdemesebb vidéken nézelődni.Mondjuk nekem pl. bejön a második generációs Seat Toledo is.Az is VW, de a kisebb presztízs miatt kevésbé értéktartó, és kb. annyiba kerül fenntartani, mint egy Skodát.

Hátt, ez megint egy "okos" 5let. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kiakadtam a pc-en, hogy állandóan újraindul. (winfosnál újraindult, linuxnál csak ismét be kellett jelentkeznem)

Megint szétszedtem és összeraktam Erre hálából azt írta ki, hogy csatlakoztassam a videó kártyára az áramot. Mivel ez megvolt így más hibára kezdtem gyanakodni.

Beraktam egy S3TRIO-t és láss csodát már 1 órája megy vele újraindulás nélkül. A másikkal eddigre már vagy 10-szer újra be kellett volna jelentkeznem.

Most azt hiszem keresek egy olcsó AGP-s videókártyát.

Link to comment
Megosztás:

Kiakadtam a pc-en, hogy állandóan újraindul. (winfosnál újraindult, linuxnál csak ismét be kellett jelentkeznem)

Megint szétszedtem és összeraktam Erre hálából azt írta ki, hogy csatlakoztassam a videó kártyára az áramot. Mivel ez megvolt így más hibára kezdtem gyanakodni.

Beraktam egy S3TRIO-t és láss csodát már 1 órája megy vele újraindulás nélkül. A másikkal eddigre már vagy 10-szer újra be kellett volna jelentkeznem.

Most azt hiszem keresek egy olcsó AGP-s videókártyát.

A régit ki ne dobd!Lehet csak túlmelexik vagy driver probléma volt vagy a tápod haldoklik.

Link to comment
Megosztás:

A régit ki ne dobd!Lehet csak túlmelexik vagy driver probléma volt vagy a tápod haldoklik.

A táp kb 1-2 éves FSP.

Hűtés meg Zalman heat pipe van rajta szal az sem lehet gond.

Persze szivesen odaadom bárkinek próbára.

Drivert nem változtattam, csak amikor már meguntam a szenvedést. Ekkor jött az újratelepített windows, de az alap windows driverrel sem műxik faxántosan..

Link to comment
Megosztás:

A táp kb 1-2 éves FSP.

Hűtés meg Zalman heat pipe van rajta szal az sem lehet gond.

Persze szivesen odaadom bárkinek próbára.

Drivert nem változtattam, csak amikor már meguntam a szenvedést. Ekkor jött az újratelepített windows, de az alap windows driverrel sem műxik faxántosan..

Az 1-2 éves táp is lehet szar.

Én melegedésre gyanakodnék vagy kontakt hiba.

A táp csati forrasztásai jók?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.