Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

LOsi!

Nagyon köszönöm a mai segítséged... :D

Holnap kiderül,hogy mit sikerült alkotni...

Ha nem változott, akkor Neked esetleg, jó lenne a szombat délután?? kb 3-tól?

De majd holnap beszélünk erről?

Lécci pü-ben küld már el nekem az email címedet, mert ami nekem megvan, onnan sorozatba visszajön a levél, hogy kézbesíthetetlen... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, lassan visszarázódok az eredeti kerékvágásba, a hétvégén költözés, és februártól benevezek egy klub kártyára ismét.

Mint gatyába a sz&r,annyira hiányzott! :rolleyes:

Nem gatyába hanem zsebbe teee :D

Gepárd: reggel megyek a cuccért, ha sikerül fuvart találnod szólj!

Link to comment
Megosztás:

LOsi!

Nagyon köszönöm a mai segítséged... :lol:

NM.Szvsz. nem lesz jó, de egynek jó volt.Olykor illik azt a részt kiganyézni.A kövi az AGR lesz ill. cserézzük a tranyót.Ha az sem jön be, muszáj lesz Bazsival beszélni! :D :P

Mint gatyába a sz&r,annyira hiányzott! :rolleyes:

:Bólogatós smile:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, lassan visszarázódok az eredeti kerékvágásba, a hétvégén költözés, és februártól benevezek egy klub kártyára ismét.

Nem gatyába hanem zsebbe teee :rolleyes:

Gepárd: reggel megyek a cuccért, ha sikerül fuvart találnod szólj!

Kadi jön 17-re fogorvoshoz! Szolnokról Kecskemétre a száma nálam!

Link to comment
Megosztás:

Timinek van egy kollégája, aki Corsa B-t hajt, aztán pár tuning 5letet kért tőlem.Javasoltam neki a C14SE átalakítást, lévén X14SZ a jelenlegi motorkódja, meg próbálom rávenni, hogy ugorjon be egy klubtalira, aztán majd ott jóól megszakértjük a témát! :rolleyes:

Az úriember nagyon lelkes! :D

Link to comment
Megosztás:

Timinek van egy kollégája, aki Corsa B-t hajt, aztán pár tuning 5letet kért tőlem.Javasoltam neki a C14SE átalakítást, lévén X14SZ a jelenlegi motorkódja, meg próbálom rávenni, hogy ugorjon be egy klubtalira, aztán majd ott jóól megszakértjük a témát! :rolleyes:

Az úriember nagyon lelkes! :D

Hehe, de akkor Demó közelébe ne engedjük szerintem :D :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kétliteres verzióról már lebeszéltem.Ha nem akar sokat szívni.Ezt az SE átalakítást meg Ő is inkább favorizálja. :D

Azért az az NE-zés már eléggé bejáratott dolog, ráadásul B-nél kevésbé macerás megoldani a hajtás kérdést is,

szóval akkora szívás azért nem lenne szerintem... A lényeg: az én közelembe is óvatosan engedjétek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért az az NE-zés már eléggé bejáratott dolog, ráadásul B-nél kevésbé macerás megoldani a hajtás kérdést is,

szóval akkora szívás azért nem lenne szerintem... A lényeg: az én közelembe is óvatosan engedjétek :rolleyes:

Milyen egyszerű is lenne egy NEsített verzióval műszakiztatni a jelen hatályos jogszabályokkal.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.