Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

majd, ha veszel egy automatát, más lesz a véleményed! :D

nekem boldog a tököm benne köszi :lol:

csak azt sajnálom, hogy legelőször nem ilyet vettem!

De most felkerültek a nyári kerekek, le is mosattam, újra beleszerettem :lol:

Boldog a tököd, mert az automata miatt szabad mindig az egyik kezed mi? :(

Link to comment
Megosztás:

Tomi !

Te honnét kapod az időjárás előrejelzést ?

én bízom a jó időben

Itt nálunk épp havazik....(Vízmű u.)

a garázsban nem :D

A boldog tökeihez pedig saját csoda kezei vannak! :lol:

így vezetés közben nem zavarom a leányzót munkája közben, foghatom a fenekét, és haladok is a célom felé :lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

a kézi váltó pedig az autógyártás szégyene :lol:

Hát ne adja isten hogy tönkremenjen mert ahogy néztem a neten elég költséges a javítása!Úgy hogy szégyen nem szégyen én maradok az elavult kézi váltónál! :lol: A másik szerintem a vezetés feelingjét pont a váltás adja meg mint a motorozásnál! :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ne adja isten hogy tönkremenjen mert ahogy néztem a neten elég költséges a javítása!Úgy hogy szégyen nem szégyen én maradok az elavult kézi váltónál! :lol: A másik szerintem a vezetés feelingjét pont a váltás adja meg mint a motorozásnál! :lol:

Az automata meghibásodás sokféle lehet. nem feltétlen több 100 ezer...de tényleg ne adja Isten!

A kézi váltás fílingjével teljesen egyet tudok érteni, mert pl a Losi korzáját nem tudtam volna elképzelni automatával :(

Link to comment
Megosztás:

majd, ha veszel egy automatát, más lesz a véleményed! :(

Utazásnál biztos jó az ótómata, de itt a városban kb. leenné a gatyám is.A kézi váltó direktebb.Hosszú távon meg nekem is van tempomatom, szóval nem elég, hogy az egyik kezem szabad, de mind2 lábam is az! :lol:

De viccet félre téve kis ill. középkategóriához nem illik az autómata.Olyan nagy kotlához mint az Omi, már igen. :lol:

Amúgy meg voltam Csókán, kaptam próbára 1.6 16V gyújtókábeleket.Végre van kraft normálisan a Vectrában és nem kezd el dadogni/szaggatni ha lépem neki.

Link to comment
Megosztás:

Utazásnál biztos jó az ótómata, de itt a városban kb. leenné a gatyám is.A kézi váltó direktebb.Hosszú távon meg nekem is van tempomatom, szóval nem elég, hogy az egyik kezem szabad, de mind2 lábam is az! :lol:

De viccet félre téve kis ill. középkategóriához nem illik az autómata.Olyan nagy kotlához mint az Omi, már igen. :lol:

Amúgy meg voltam Csókán, kaptam próbára 1.6 16V gyújtókábeleket.Végre van kraft normálisan a Vectrában és nem kezd el dadogni/szaggatni ha lépem neki.

kell bele egy automataváltó :(

Link to comment
Megosztás:

kell bele egy automataváltó :lol:

Szívemből szóltál!

Kérsz a sült krumplimból is?

Losi a legjobb amikor be van állítva a tempomat valami 100 körüli sebességre, lassítani kell esetleg meg is kell állni,

az Omi emlékszik rá mennyivel ment és egy gombnyomásra visszagyorsít :lol:

30 nál megnyomom a gombot és onnan mindent Ő csinál. Marhára tetszik, csak kormányozok! :(

Link to comment
Megosztás:

Szívemből szóltál!

Kérsz a sült krumplimból is?

Losi a legjobb amikor be van állítva a tempomat valami 100 körüli sebességre, lassítani kell esetleg meg is kell állni,

az Omi emlékszik rá mennyivel ment és egy gombnyomásra visszagyorsít :lol:

30 nál megnyomom a gombot és onnan mindent Ő csinál. Marhára tetszik, csak kormányozok! :lol:

frites? nein danke! :(

Link to comment
Megosztás:

Losi a legjobb amikor be van állítva a tempomat valami 100 körüli sebességre, lassítani kell esetleg meg is kell állni,

az Omi emlékszik rá mennyivel ment és egy gombnyomásra visszagyorsít :lol:

30 nál megnyomom a gombot és onnan mindent Ő csinál. Marhára

tetszik, csak kormányozok! :(

Én meg fékezés után gyorsítok, majd nyomom a gombot, és hipp-hopp újra 90nel megyek! :lol: A következő fékezésig! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint megoldódott a probléma?

Esetleg nix másik Ferinél? :lol:

Az a gáz, hogy ez nem mérethelyes.Egyelőre csak próbán van nálam.De jó eséllyel megoldódni látszik a gondom.Szvsz van ott még ahonnan ez jött! :lol:

De ki fogom szűrni melyik kell, és a régi megy vissza a helyére, mert egyelőre az összes cserélve lett.

Link to comment
Megosztás:

Az a gáz, hogy ez nem mérethelyes.Egyelőre csak próbán van nálam.De jó eséllyel megoldódni látszik a gondom.Szvsz van ott még ahonnan ez jött! :lol:

De ki fogom szűrni melyik kell, és a régi megy vissza a helyére, mert egyelőre az összes cserélve lett.

Csergőben rákéne kérdezni mennyi a spanyol utángyári.Én is azt vettem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.