Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A gond az volt hogy sárga volt a lámpa még simán át tudott volna menni a csajszi de megállt én meg el bambultam és bele rongyoltam kicsit!Már csak azt láttam hogy áll a merci!Igaz a lényegen nem változtat hogy én voltam balf.sz!Csak ez most sovány vigasz!

Link to comment
Megosztás:

A gond az volt hogy sárga volt a lámpa még simán át tudott volna menni a csajszi de megállt én meg el bambultam és bele rongyoltam kicsit!Már csak azt láttam hogy áll a merci!Igaz a lényegen nem változtat hogy én voltam balf.sz!Csak ez most sovány vigasz!

Most már nagyon oda kell figyelni az ilyen szitukra, mert nagyon sok lámer a sárgánál a gáz helyett a fékre tapos.Ez is az idiót@ rendőreink miatt van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most már nagyon oda kell figyelni az ilyen szitukra, mert nagyon sok lámer a sárgánál a gáz helyett a fékre tapos.Ez is az idiót@ rendőreink miatt van. :lol:

Pesten az ilyen vidéki fosós balf.szok miatt sokszor kell figyelni,azt hiszik a lámpáknál van kamera és büntiznek érte.

Elárulom,hogy az országban kiépített kamerahálózat inkább vicckategória,a térfigyelők képminősége...hát inkább nem mondok semmit.

Másfelöl MÉG nincs jogszabály erre.

Link to comment
Megosztás:

Gepárdtól kapok lámpát ami jó hír nekem! :lol: Csak győzzem festéssel majd!Na meg persze megköszönni,és Tominak a húzást illetve a szaladgálást!A hűtő 15Matyi lesz a záróhíd kb.8ezer!Ha minden igaz a motorháztetőt a karosszériás helyre hozza annyira hogy le lehessen csukni!Az ő munkadíja 12ezer!Még egyszer köszi srácok csak legyen meló hogy vissza tudjam segíteni!

Link to comment
Megosztás:

Gepárdtól kapok lámpát ami jó hír nekem! :) Csak győzzem festéssel majd!Na meg persze megköszönni,és Tominak a húzást illetve a szaladgálást!A hűtő 15Matyi lesz a záróhíd kb.8ezer!Ha minden igaz a motorháztetőt a karosszériás helyre hozza annyira hogy le lehessen csukni!Az ő munkadíja 12ezer!Még egyszer köszi srácok csak legyen meló hogy vissza tudjam segíteni!

nem belepofázni akarok de ennyiért kapsz egy másik mocitetőt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem belepofázni akarok de ennyiért kapsz egy másik mocitetőt is :lol:

A munkadíj a helyre hozatal nem motorháztető javítási ára!A 12 ezer a hűtő berakását a lámpák a díszléc beállítását takarja be illetve hogy a sárvédő is kapott annak a javítása!Lakatoshoz minden hogy vinni kell a híd miatt így nem nekünk kell genyózni vele!

Link to comment
Megosztás:

Gepárdtól kapok lámpát ami jó hír nekem! :lol: Csak győzzem festéssel majd!Na meg persze megköszönni,és Tominak a húzást illetve a szaladgálást!A hűtő 15Matyi lesz a záróhíd kb.8ezer!Ha minden igaz a motorháztetőt a karosszériás helyre hozza annyira hogy le lehessen csukni!Az ő munkadíja 12ezer!Még egyszer köszi srácok csak legyen meló hogy vissza tudjam segíteni!

Zárhíd lámpatest tartó nélkül: 3800Ft -30% és még ÁFA le

KK5050270.JPG

Zárhíd komplett: 8500Ft -30% és még ÁFA le

KK5050200.JPG

Motorháztető új: 15900Ft -30% és még ÁFA le

KK5050280.JPG

Fényszoró: 6200Ft TCY manuális állítás

Van még kérdés? :)

Link to comment
Megosztás:

Na meg jöttek a cuccok a záróhíd meg a hűtőtartó!Kis Kaszától kaptam egy hűtőt hogy nézzünk meg jó e!Ez majd kiderül!Gepi papi ma is kitett magáért :lol: Tomival együtt!Johnnynak is köszi hogy este még a vackaimmal foglalkozott Joeenak pedig hogy holnap kihúz előre szintén köszönet!Jó arcok vagytok mindannyian! :)

Link to comment
Megosztás:

Na meg jöttek a cuccok a záróhíd meg a hűtőtartó!Kis Kaszától kaptam egy hűtőt hogy nézzünk meg jó e!Ez majd kiderül!Gepi papi ma is kitett magáért :lol: Tomival együtt!Johnnynak is köszi hogy este még a vackaimmal foglalkozott Joeenak pedig hogy holnap kihúz előre szintén köszönet!Jó arcok vagytok mindannyian! :)

Ha kell valami segítség, szólj...itt vok a szomszédban ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.