Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Talán ma este lesz egy kis időm és megcsinálom az enyém is ki van véve. :lol:

Tegnap Bazsinál voltam a kék 1.4-esben a kormány erősen súrlódó hangot adott.

Rosszul állt benne a kormányrúd és a központosító is ki volt csúszva ilyet még ő sem látott.

Turci!

Ha kapunk hozzá egy kapcsolási rajzot akkor mi a kecskeméti szekció "villanyászai" simán betudjuk kötni.

Ledes lámpákat javasolnék még hozzá annak a beszerzésében tudok segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Talán ma este lesz egy kis időm és megcsinálom az enyém is ki van véve. ;)

Tegnap Bazsinál voltam a kék 1.4-esben a kormány erősen súrlódó hangot adott.

Rosszul állt benne a kormányrúd és a központosító is ki volt csúszva ilyet még ő sem látott.

Hííjjjááá!Az meg hogy??? :lol: :)

Amúgy meg oks.Mert hosszú távon bedugom a telót a fülemben, és hallgatom ott a zenét, de ez csak egyedül működik.Itt a városban pedig necces így muzsikálni.

Link to comment
Megosztás:

Ja már amikor azt gondolná az embör fia hogy lassan vége akkor csak esik megint egy kicsi! :lol:

Délután tervben volt, hogy kimejek picit bohóckodni az ernyőmmel.Na ez stornó.Helyette döglés.

itt Szegeden is szállingózik

Kméten kb. 2 órája szakad.Szó szerint. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha most tartják.

Mert én már nem tudom kinek mikor van...

A héten Frigyes kollegának gratuláltam, de ő sem most tartja, a Tamásokkal is volt már hasonló a télen.

Ez igaz, de én úgy emléxek, mintha a TOMI múltkor aztat mondta volna, hogy nem akkor... ha nem akkor, talán most :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Volt egyszer messzi földön egy gyönyörű, önálló, magabiztos hercegnő,aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellő mezőn a kristálytiszta tó partján környezeti kérdésekről elmélkedve egyszer csak meglátott egy békát.

A béka ráugrott a hercegnő térdére, és azt mondta:

- Ohh, csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el nem átkoztak. Ha megcsókolnál, ismét jóvágású fiatal herceg lehetnék, és akkor, drágám, összeházasodhatnánk, beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol főzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és emiatt örökké hálás és boldog lehetnél.

Aznap este, miközben a gyönyörű hercegnő könnyű vacsoraként fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges békacombot szopogatott, magában elmosolyodva így szólt:

- Én baromira nem így gondolom. "

:lol: :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.