Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv urak !

Egy haverom nemrégiben vett egy Corsa-t és volna pár kérdése:

Opel Corsa C 2001 9. havi

motorkód Z12XE

Az a kérdés ki lehet-e villogtatni a hibakódot, és hogyan és a hibakódlista is kellene!

Milyen hibakódolvasót lenne érdemes venni hozzá?

Köszi !

Nem tudod már kivillogtatni,de pl én itt találtam infot: fault codes.

Szerintem hívj fel engem és én megadom Bazsi számát.Neki minden cucca van hozzá,nem kell megvenni a tech-2-őt és az OP-COM-ot sem. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez meg egyszerűen nevetséges.Ott vannak a 20 éve elhagyottan álló laktanyák, alakítsák ki azt ezeknek.Mélységesen egyetértek a cikkhez hozzászólókkal.

:) :D ;)

Ha azt mondom hogy felháborít akkor nagyon finoman fogalmazok!Mivel mindenki tudja mit gondolok mert ismertek így nem írom le már csak a modik végett se!Inkább az utakat hoznák rendbe,vagy ahol nincs közmű inkább arra fordítanák lenne jobb helye is a pénznek!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudod már kivillogtatni,de pl én itt találtam infot: fault codes..

Szerintem hívj fel engem és én megadom Bazsi számát.Neki minden cucca van hozzá,nem kell megvenni a tech-2-őt és az OP-COM-ot sem. :D

Csatlakozom , nem hiszem hogy jó ötlet Z12Xe val szinű C corsába villogtatni, nem akarom rontani Bazsi üzletét , csak ha nem akar kimenni Nyárlőrincre akkor hozzám is beugorhat Én is kitudom olvasni a baját fel vagyok fegyverkezve.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sir Archibald idegesen toporog a szülőszoba előtt, várja az eredményt. Egyszer csak kijön az orvos, és odalép hozzá.

- Uram, ha meg nem sértem, lenne egy kérdésem - mondja aggodalmaskodó arccal.

- A kedves feleségét nem érte valami trauma mostanában?

- De, de! Amikor Afrikában voltunk, egy erdő mellett sétált, és kiszaladt onnan egy színes bőrű, aki nagyon megkergette szegényt.

- Attól tartok uram, hogy utol is érte.

:) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom , nem hiszem hogy jó ötlet Z12Xe val szinű C corsába villogtatni, nem akarom rontani Bazsi üzletét , csak ha nem akar kimenni Nyárlőrincre akkor hozzám is beugorhat Én is kitudom olvasni a baját fel vagyok fegyverkezve.. :)

Na bakker, ha tudtam volna, ő az akinek a klímaszivattyú kellett volna :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.