Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valami olyasmi lesz,de jóféle,utcára is való! :)

Told fel az arcod msn-re.

Ez egy régen dédelgetett álom néki.Amúgy meg melóhelyen vagyok.Szal nuku emesen.. :)

De gondolom nem a Sharan lesz macerálva.

Pláne, h nem csak "gyorsan lakatoljuk ki" munkával készült. No meg a tulaj is nagyon rendes. :D

Korábban több kép volt fent a lakatolásról.Nagyon komolyan meg lett csinálva.Kb. Soniquoe kategóriájával.....

Link to comment
Megosztás:

Valami olyasmi lesz,de jóféle,utcára is való! :)

Told fel az arcod msn-re.

Nos ha minden a tervek szerint megy akkor teljesen legality lesz a darab annyit elárulhatok hogy limo kivitel színe valamilyen full gyöngyház és pirosas bordós, a motor az 1.3 ..........ból felhizlalt 2.4 sor 4hengeres hengerenkénti karbis ami suzuki 1200 banditról ugrik rá valami kis tengelyke , egy kis lenditőkerék esztergálás aztán majd meglátjuk mennyi lovat sikerül összehozni bele...

Előreláthatólag kb nyár közepére lesz kész .

Addig is ennyi :)

Link to comment
Megosztás:

Nos ha minden a tervek szerint megy akkor teljesen legality lesz a darab annyit elárulhatok hogy limo kivitel színe valamilyen full gyöngyház és pirosas bordós, a motor az 1.3 ..........ból felhizlalt 2.4 sor 4hengeres hengerenkénti karbis ami suzuki 1200 banditról ugrik rá valami kis tengelyke , egy kis lenditőkerék esztergálás aztán majd meglátjuk mennyi lovat sikerül összehozni bele...

Előreláthatólag kb nyár közepére lesz kész .

Addig is ennyi :)

Már csak a bódé a kérdés! :)

Link to comment
Megosztás:

Benzinkutas felfigyel egy sírdogáló szőke nőre.

-Kérdezi tőle, hogy mi a baj??

- A gyújtáskapcsolóban hagytam a kocsikulcsot és az ajtót véletlenül lezártam a zárgombbal. Nem tudom, hogy nyissam ki.

- Sajnos én nem tudok a pult mögül kimenni, hogy segítsek, de itt van egy darab drót, ezzel az ablaknál próbáljon meg benyúlni és a zárgombot felhúzni.

Szőke boldogan kisiet a töltőállomás épületéből.

Néhány perc múlva hangosan röhögve, a nevetéstől kicsordult könnyeit törölgetve belép egy férfi...

- Hát ez nem igaz! ... Hát ilyen nincs!

- Mi történt uram? - kérdezi udvariasan kutas.

- Képzelje el... kint van egy szőke nő aki egy darab dróttal próbálja a kocsiját kinyitni..... mondja a röhögéstől fuldokló ember.

-Uram! - csattan fel a kutas ... - Ön igen modortalan. Miért kell nevetni másnak a baján.

Ön is kerülhet még hasonló helyzetbe és akkor Önnek is jó lesz, ha egy darab dróttal ki tudja nyitni a kocsiját!

- Nem azon nevetek én! - mondja a férfi- Hanem azt röhögöm,hogy az a szerencsétlen küszködik a dróttal,de bent ül egy másik szőke aki irányítja,hogy: kicsit balra,kicsit jobbra.....

:) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.