Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Emlékszem erre a szekérre, látszik, hogy volt gazdája.Faca nagyon. :D :rolleyes: <_<

Mit lehet róla tudni?

jól megy :)

bár a váltó kulissza kopott

klíma kompiban valami kattog de adja a hideget addig meg jó így

kuplung tárcsa erősen kopott

én csináltam vele 20L/100km-es átlagfogyit -_-

de nagyon szép autó!

Örülök, hogy sikerült meggyőzni Joee-t a magasabb felszereltség mellett! B)

sok boldog km-t!

én meg újra omegás B) egy picit örülök, hogy visszakaptam, meg is simogattam

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem erre a szekérre, látszik, hogy volt gazdája.Faca nagyon. -_- :rolleyes: <_<

Mit lehet róla tudni?

Helló!!!Ahogy nézem a gépet költöttek rá.Elől a régi fajta i500-as lökös,mint az egyémen,az oldalsó küszüb is i500.Az első lámpák már b2-ből vannak.Ha jól látom morcosítva van a gépháztető rajta.Nekem nagyon bejön.Meg ez a fekete szín....MIlyen motor van a gépbe??

Link to comment
Megosztás:

A tudásomhoz mérten, maximálisan megpróbálom megoldani a feladatot. Vagyis már beszóltak, hogy ne csak próbálkozzak, hanem tegyek meg mindent. Szóval majd lesz vmi. -_- Egyelőre ott tartunk, hogy az egyik kész, a másikkal(amiről a kép van) nagyobb a cumi, tehát vágnom kell, aztán újratervezni, de a lukat már beműanyagoztam. B)

Köszi, és örülök, hogy ennyire jól haladsz vele... :rolleyes:

Azt mondtam,hogy lehet,nem azt hogy biztos! :D

Hááát, lehet... <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Megvettem azt a feketét, amit tegnap is nézegettünk.

Udi nem gyengén adja elő, már úgy fikázta az eladónak a sok hibát, hogy már én is elhittem <_<

Majd hétvégén csinálok képeket, de most alvás mert elfáradtam -_-

Gratula az új gépsashoz... sok balesetmentes kilómétert! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Helló!!!Ahogy nézem a gépet költöttek rá.Elől a régi fajta i500-as lökös,mint az egyémen,az oldalsó küszüb is i500.Az első lámpák már b2-ből vannak.Ha jól látom morcosítva van a gépháztető rajta.Nekem nagyon bejön.Meg ez a fekete szín....MIlyen motor van a gépbe??

Meg az opc rács is. <_<

Köszi, és örülök, hogy ennyire jól haladsz vele... :rolleyes:

Hát, a felmenőid csuklanak, meg a gyártó is. Ma mondjuk nem foglalkoztam vele, de majd egyszercsak lesz vmi. -_-

Link to comment
Megosztás:

Nah tegnap leautóztam a géppel 250 km-et.

Jön-megy dudál, étvágya 8-8.5 körül volt igencsak vegyes használat mellett.

Klíma kompresszor zörög kicsit valóban, ami azért érdekes mert fent is járattuk a klímát és semmi hangját nem hallottunk.

Na mind1, minden használt autóra költeni kell. Lesz ennek még több baja is :rolleyes:

Viszont amit nagyon élvezek, hogy előzésnél van tartalék, nem kell imátkozni hogy beférek-e.

Ma már hasznát is vettük a kombinak, kutyát kellett vinni dokihoz mert volt egy seb a nyakán.

Doki szerint akár egy kis horzsolásból is indulhatott, de a meleg és a szőr miatt elterjedt, így most a nyakán nagy felőleten leborotválták és lekezelték. Másik kutyának fül gyulladása van, akkor már őt is elvittük. Kezelés+gyógyszerek 19000 FT. Fincsi kis vasárnap reggel.

Link to comment
Megosztás:

Joe!

Gratula a géphez!!!

Csak pár sort írok, mert szinte minden este beesek az ágyba, reggel pedig meló...

Srácok!

Egy nagy kérésem lenne.

Aki él és mozog (kb: 5-6 ember) kellene majd hétvégére cserepet pakolni.

Kaja, pia lesz, (kívánság is jöhet, ha nem akkor bográcsban összeütünk valamit) csak segítség kellene. Megfelelő létszám esetén egy nap alatt megleszünk.

Elvileg a szombati napról lenne szó.

Alakul már a ház, a régi cucc (cserép ácsolat, mennyezet) lent van az újnak pedig már fönt vannak a fő tartóelemei. Elvileg szombatra olyan állapotba kerül, hogy rá tudjuk a cserepet rakni.

Légyszi gyertek segíteni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.