Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Te nem de Zsuzsa igen és amikor nem várom és minden rendben van előkerül mert
az aktuális selyem rambó, és beszól.

nem ba.... ki, és nincsenek aktuális selyem rambóim. Én sem minősítem a "nőidet". Egyébként sem jelentkeztem most nálad, tudtommal, és nem kéne saját magadat egy angyalkának beállítanod. Csak írok néha ide, mint opeles, arról nem tehetek hogy nőneműnek születtem, attól még örökre rabul ejtett a körbe zárt villám, hiába próbálom tagadni. Kicsit mindig ide húz a szívem.

Link to comment
Megosztás:

Kis színt vigyek a dolgokba, konkrétan fehéret......szóval korzakocsi műxik.Faxán.Egész jól szedi a lábát egykettes mivoltához képest.

Gabi megdicsérte, azt mondta nagyon egyben van.

A fűtőventi hangja egy idő után elmúlik.Szvsz. nem volt mostanság agyon használva.Mire kiértem vele a rázósabb Vacsi hegyi útról, elmúlt+meleg levegőt fújt, és le volt szárítva belül is az ablak.

Szóval haza zümmögtünk.... :( S, még a bringa is befért, bár a hátsó kereke kicsit nyomta a vállam! :wacko:

Vectra meg olajcserés lett ma végre.Egész érdekes színű volt ez az ELF olaj amit leengedtem belőle.......asszem többet ilyet nem használok. <_< Nem csoda, hogy ilyen jó étvágya volt belőle....(2L+1 egyé;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.