Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Korzásként bátran állíthatom, tuti van rá passzoló manuál váltó! :) :D

Kész a corsa,holnap legózok!

Két első ülés patyolat tiszta,szőlőfürtnél a csajok kitakarították nekem kicsipézé.

Holnap alvázvédelem kivül-belül és mennek helyükre az ülések.

Az új akksival kibasz jól indul.

Link to comment
Megosztás:

Én most is festenék,meg stb,de ilyen sötétben már nincs kedvem.

Holnap ha szar idő lesz átviszem mamához a nagygarázsba és ott nyomatom az ipart.

Én zömében a ház körül tevékenykedtem, volt mit csinálni, így Kalocsa ma kimaradt.Csütörtökön hoztak 18 mázsa tüzifát, amit még azon nyomban felhasítottam úgy kb. 2.5 óra alatt, ma pedig szépen össze pakoltam és letakartam mielőtt még holnap megázik.A lányok is segítettek, így azért lehet haladni.

A többi már csak sokadlagos molyolás volt.A rendszámkeret meg itt volt a korzában idestova 2 hete, szóval...... :)

Link to comment
Megosztás:

honnan vettél fát?

Itt a hetényi úton a Tüzépről 2200ft mázsája+2500ft/alkalom a házhoz szállítás.

Helyes, tarsd is edzésben magad, hogy ne rántsa ki a termik a kezedből az ernyőt! <_< :D

Pénteken fel volt adva a lecke.Enyhén forgolódó oldalszél, 940m-es kötél, belefutós start.Ahogy feljött, ment is oldalra a kupola, azonnali korrigáció, elemelés, beülés, folyamatos torna leoldásig ami 213m volt plafonon.Több nem volt abban a szélben.100m felett kisimult a dolog, kicsi dobálós bubik, amik hol megtartottak, hol meg kiestem belőlük, olyankor táncolt is az ernyő, én meg himbálóztam alatta de nem volt vészes.

100 alatt meg....apám......enyhén szólva is turbulens dolog volt, alig tudtam irányba fordulni, és úgy leszállni, hogy szembe legyek a széllel.Dobált, lökdösött, minden baja volt.De higgadtnak kellett maradni, és keményem irányítani/terelni a cuccot.

Elvileg így nem repülhetnék, de a pénteki nap ezt adta.2 használható és 1 rontott start, amikor is nem korrigáltam időben, és lett belőle egy borulás ami nem volt gáz bár külső szemlélő sztem azt láthatta, hogy nekem annyi.Az viszont igen, hogy rám esett a kupola a maga összes zsinórjával, szóval kellett kicsit bogozni. :)

Ebben a szakmában van ilyen is, nem vette el a kedvem a dologtól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.