Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha ennyire nehezen jön össze, lehet előreutalok, aztán mondom, hogy tolja fel Postán mert amilyen egyszerűnek tűnt, pont annyira bonyolódik a dolog.

valóban nehezen jön össze, de ezen a héten szeged eger miskolc útvonalon közlekedtem, ha bele fér az időbe ma lehet megy autóm pestre de mondtam a csávónak, adja le a csepeli irodába de hát így meg hát úgy na úgyhogy vár a pénzére de sajnos Te meg a paplanra. ma meg pécsre megyek.

Link to comment
Megosztás:

valóban nehezen jön össze, de ezen a héten szeged eger miskolc útvonalon közlekedtem, ha bele fér az időbe ma lehet megy autóm pestre de mondtam a csávónak, adja le a csepeli irodába de hát így meg hát úgy na úgyhogy vár a pénzére de sajnos Te meg a paplanra. ma meg pécsre megyek.

Kövi hét közepéig várakozó álláspont, hát ha végre összejön a találka.Ha nem, elkérném a péézt, aztán megbeszélem az eladóval, hogy adja fel utánvéttel.Aztán hát ha motiváltabb lesz így.

Losi!

Ma délután Pesten vitorlázok, ha kell eltudom hozni a paplanodat be fog férni az RS 4/4-es mellé. :(

Jó lett volna ezt korábban olvasni. :excl:

Link to comment
Megosztás:

A majsai fürdőzést szerintem jobban meg kellene szervezni, ne úgy, hogy a hétvégén. Legalább 2 hétre előre kellene tudni az időpontot, és akkor többen ráérnénk, nem?

Amúgy van még 5 biankó ingyen jegy nálam. :lol:

Kiszólt a lyuk a gödörből... Mr. Estefélkinenckorszólokhogykellvalami! :excl:

Mintha nem pofáztam volna el direkt múlthéten, hogy időben szólj és ne az ucsó pillanatban gyere érte. :(

Már 2x eljátszottad ezt...

Persze megint én vagyok a genyó, mert nem úgy pattogok, mint ahogy azt a nagyságos úr elvárja...

Ja és a nem veszem a telefonom dolog kb az ovódában volt jellemző... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiszólt a lyuk a gödörből... Mr. Estefélkinenckorszólokhogykellvalami! :excl:

Mintha nem pofáztam volna el direkt múlthéten, hogy időben szólj és ne az ucsó pillanatban gyere érte. :(

Már 2x eljátszottad ezt...

Persze megint én vagyok a genyó, mert nem úgy pattogok, mint ahogy azt a nagyságos úr elvárja...

Ja és a nem veszem a telefonom dolog kb az ovódában volt jellemző... :lol:

Amúgy minden oké, vagy akarsz róla beszélni? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.