Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt nézni is rossz.

Régebben a bázisugrás ugye arról szólt, hogy leugrottak akár egy 150m magas TV toronyról, és nyitottak, túlélték.Aztán ugyanez hegyről, amitől minél távolabb kellett úgymond csúszni, hogy ne legyen gubanc.

Aztán jött ez a spec.ruha (wingsuit) és az adrenalin vadászat.Ahogy elnéztem, legalább 2000m magas helyről indultak.Az ugróhely alatt van egy párkány, utána kezdődik a fás rész ahová Miklós beesett.De akkor már halott volt.

Maradok a siklóernyőnél.Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy valami magas starthelyről ami erre alkalmas elstartolok, aztán szépen kolbászolok a völgy felett amíg lehet, majd szépen leszállok az út mellé.De ez egy másik dimenzió. :D

Link to comment
Megosztás:

Régebben a bázisugrás ugye arról szólt, hogy leugrottak akár egy 150m magas TV toronyról, és nyitottak, túlélték.Aztán ugyanez hegyről, amitől minél távolabb kellett úgymond csúszni, hogy ne legyen gubanc.

Aztán jött ez a spec.ruha (wingsuit) és az adrenalin vadászat.Ahogy elnéztem, legalább 2000m magas helyről indultak.Az ugróhely alatt van egy párkány, utána kezdődik a fás rész ahová Miklós beesett.De akkor már halott volt.

Maradok a siklóernyőnél.Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy valami magas starthelyről ami erre alkalmas elstartolok, aztán szépen kolbászolok a völgy felett amíg lehet, majd szépen leszállok az út mellé.De ez egy másik dimenzió. :D

Meg öreg is vagy te mar ehez...

Link to comment
Megosztás:

Régebben a bázisugrás ugye arról szólt, hogy leugrottak akár egy 150m magas TV toronyról, és nyitottak, túlélték.Aztán ugyanez hegyről, amitől minél távolabb kellett úgymond csúszni, hogy ne legyen gubanc.

Aztán jött ez a spec.ruha (wingsuit) és az adrenalin vadászat.Ahogy elnéztem, legalább 2000m magas helyről indultak.Az ugróhely alatt van egy párkány, utána kezdődik a fás rész ahová Miklós beesett.De akkor már halott volt.

Maradok a siklóernyőnél.Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy valami magas starthelyről ami erre alkalmas elstartolok, aztán szépen kolbászolok a völgy felett amíg lehet, majd szépen leszállok az út mellé.De ez egy másik dimenzió. :D

Én "bunjiztam" 1* de amikor leugrottam eszembe jutott hogy mi a fenét keresek itt és majdnem be is kakáltam abban a pillanatban :)

Link to comment
Megosztás:

Na ma Kecson leszek a kicsi kocsival. Tomival is meetingelek, meg Gongba meg este remélem Bazsi fogad.

Aztán otthagynom valszeg a kocsit. Hogy Árpibácsi neki tudjon állni Hétfőn, és remélem gyorsan kész lesz.

Losi esetleg Persil? Lenne most kb 5 Doboz 8kg Persil Goldom, 3500ft-os áron. Csörgess meg hogy benn hagyam e kocsiban vagy kivegyem.

0000000312.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na ma Kecson leszek a kicsi kocsival. Tomival is meetingelek, meg Gongba meg este remélem Bazsi fogad.

Aztán otthagynom valszeg a kocsit. Hogy Árpibácsi neki tudjon állni Hétfőn, és remélem gyorsan kész lesz.

Losi esetleg Persil? Lenne most kb 5 Doboz 8kg Persil Goldom, 3500ft-os áron. Csörgess meg hogy benn hagyam e kocsiban vagy kivegyem.

Hat akkor ebből az jött össze hogy semmi...

Talán akkor vasárnap

Link to comment
Megosztás:

:D

Vízpumpa kicserélve a Corsán.A sivító hang konszolidáltabb lett, de nem szűnt meg teljesen.Mivel minden új, asszem lesz@rom.Amúgy amolyan szíjhangféleség.Sztem idő mire a kopott fogaskerekek közé bekopik az új szíj.Ami viszont picit aggaszt, hogy ami benne volt vízpumpa, annak öntvény vízkereke volt.Nem lógott, nem is szorult jobban mint az új aminek műanyag a vízkereke.Szal lehet, a szíj csinálta fesztivált.Mindenesetre bajt nem csináltam, hogy kicseréltem.talán nincs annyira feszítve, mint volt az első körből.Átugrani nem fog.Remélem.

Meg, közben végre megértettem, miért hívják a vízpumpafogót annak ami. :) Mindig tanul az ember! :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap d.u.3ra megyek bazsihoz, igykszem odaerni meg Tomival meg beszélek hatha fel tudnám venni mert akkor be is varázsolnank bazsival a dolgot.

Megyek ki én is most Bazsihoz, valami nem jó a tecnikában.... :)

Kulcsos autó is felvillant, nem akar menni, és ha leállítom, 1X jó, utána meg megint c@rakodik... :D

Link to comment
Megosztás:

Hazajöttem Bazsitól, saját lábon,de valami még midig nem korrekt a gépsasban...

Mi Udival megjöttünk már ebből a sportból: mindig Gabi kütyüjét szidtuk, aztán rájöttünk, hogy a mi fostaligánk a szar! :)

Mondtam én anno, hogy visszafogod sírni a Corsát...fogyi,alkatrészárak,problémák terén... :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Csak a saját nevedben beszélj, Fx az nem ...taliga! :D

A kütyüvel is voltak gondok nálad is ecu lámpa gyújtás stb. de ez természetes mivel "teszterek" voltunk és folyamatos fejlesztés alatt áll. Most már a tápfeszt pontosabban méri és csatival kapható stb. csak így tovább. :)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Csak a saját nevedben beszélj, Fx az nem ...taliga! :D

A kütyüvel is voltak gondok nálad is ecu lámpa gyújtás stb. de ez természetes mivel "teszterek" voltunk és folyamatos fejlesztés alatt áll. Most már a tápfeszt pontosabban méri és csatival kapható stb. csak így tovább. :)

Azért emléxem én még arra, amikor nem voltál ilyen pozitív! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.