Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Tegyük már be a corsádba az ingyen ülésem... <_<

Én örülnék a legjobban.Csak a hát a mikor a kérdés.De előbb vagy utóbb! :D Ha pedig bekerültek a züllések, akkor lenne egy kis hifiinstall is! :)

Amúgy ez meg pech.Éjszakás műszakban sokat hallgatom.Nekem bejön a stílus.Kül. valszeg már befordultam volna csönd miatt.

képzelem :D

Most azé' arcoskocc, mer' neked 2 hengerrel több van? :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Köszönöm mindenkinek a segítséget, nagybátyám kedden fogja elhozni a klímakompresszort Tormásiéktól, gondolom Bazsinál lesz. :D Jelenleg városon belül szervó és töltés nélkül használom az Fx-et minden este rátöltök az aksira. <_<

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Köszönöm mindenkinek a segítséget, nagybátyám kedden fogja elhozni a klímakompresszort Tormásiéktól, gondolom Bazsinál lesz. :D Jelenleg városon belül szervó és töltés nélkül használom az Fx-et minden este rátöltök az aksira. :)

nm :D

gyáááááááááááááááááááááááááá <_< :D :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Köszönöm mindenkinek a segítséget, nagybátyám kedden fogja elhozni a klímakompresszort Tormásiéktól, gondolom Bazsinál lesz. :D Jelenleg városon belül szervó és töltés nélkül használom az Fx-et minden este rátöltök az aksira. <_<

Lassan megkapja a fullhybrid hajtást a gép!Csak akksiról! :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs kizárva, talán egyszer elektromos autó lesz belőle. <_< :D :D

Közben Tomi és J0hnny leszállította a kompresszort. Elmostam, ha minden jól megy akkor holnap beépítjük. :)

Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítséget!

Udiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

napgyilkos csávónak kellene a rossz komp-od, mert felújításra küldene egyet.

majdani exeddddel mi a terved ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.