Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nos meg volt a lakatolás!Egész olcsón megúsztam ugyanis a neve Cif!Körbe néztem kis sika-mika és kész!Nem azt mondom hogy megúszom a lakatolást de átmenetileg szebb mint volt! :D Ja és meg kérdeztem a fényezőt 15ezer kb a felni színével az alját lefújni!Johnnynak 40ezret mondott elég korrekt ár szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Ma, 1 hét állás után, én is megpróbáltam menni az omival...

Elsőre indult, majd mentem vele, 1x megint dobta a hibákat, újra indítás 3x és megint ment rendesen...

Átmentünk Nagykőrösre, minden gond nélkül... ott 1x megint szórakozott, de újra indult, és hazajöttünk...

Visszafelé a metró körforgónál Tomi jött szembe a pirossal. :lol: dudáltunk egymásnak...

Szvl, nem tudom mi is van vele, de jöv7végén, szerintem nem trélerrel visszük fel Wesshez, hanem saját lábon megpróbálom felvinni... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma, 1 hét állás után, én is megpróbáltam menni az omival...

Elsőre indult, majd mentem vele, 1x megint dobta a hibákat, újra indítás 3x és megint ment rendesen...

Átmentünk Nagykőrösre, minden gond nélkül... ott 1x megint szórakozott, de újra indult, és hazajöttünk...

Visszafelé a metró körforgónál Tomi jött szembe a pirossal. :D dudáltunk egymásnak...

Szvl, nem tudom mi is van vele, de jöv7végén, szerintem nem trélerrel visszük fel Wesshez, hanem saját lábon megpróbálom felvinni... :D

Én nem mondok semmit csak annyit lenne már jó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg is van a megoldás.Kell bele szerelni egy OPCOM-ot! :D

Papa!

Köv hétvégén van kedved egy kis fékszerelésre? :D

Kézifékkötelet kellene cserélni és a hátsó dobok szakértéséhez kérem a segítséged. :lol:

A balso hosszú kötél 17év után megadta magát.

Link to comment
Megosztás:

Fx is szépen alakul, elől féktárcsák és fékbetétek cserélve. Tomit idézve: "addig használtam amíg ki volt fizetve, sőt azon is túl egy kicsivel" közben kiderült, hogy mind a négy gumifékcső cserés életveszélyesen el vannak öregedve.

Kompresszor is helyre került, szerdán folytatjuk. :D

Link to comment
Megosztás:

vektor kicsit megtréfált.Délután elmentem boltba, mert bagóhiány volt.Bolt előtt megállok, bemegyek-kijövök-indítok......semmi.Hm....

Indítok/hallgatok......ac nem zúg.....hmmm......rövid gondolkodás, ajtó kicsnyit, csomagtartó felnyit, kerékkulcs kivesz, üléssor felhajt, adtam kettőt a fedélnek, üléssor lehajt, előre beül-indít....műxik....! :D

Sztem amint van rá lehetőség, cserélem.Kb. a 7n! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a bagó hiányt úgy próbálom megoldani hogy leszokom!Nem biztos köze van egymáshoz a két dolognak de az este elkezdett zsibbadni a bal karom egész az ujjaim végéig ami nem is lett volna gond ha ma reggel nem folytatódott volna tovább!Joee tanácsára iszok mint állat persze vizet mert azt isszák az állatok is!De tény cseppet megijedtem!Meghalok egy cigiért itt is van az asztalon de nem gyújtok rá azért se!

Link to comment
Megosztás:

Nos meg volt a lakatolás!Egész olcsón megúsztam ugyanis a neve Cif!Körbe néztem kis sika-mika és kész!Nem azt mondom hogy megúszom a lakatolást de átmenetileg szebb mint volt! :D Ja és meg kérdeztem a fényezőt 15ezer kb a felni színével az alját lefújni!Johnnynak 40ezret mondott elég korrekt ár szerintem!

Akkor hajrá!

Link to comment
Megosztás:

elkezdett zsibbadni a bal karom egész az ujjaim végéig ami nem is lett volna gond ha ma reggel nem folytatódott volna tovább!

az nem lehet hogy este a bal kezed nagyon igénybe lett véve :D karverés

vagy csak öregszel.

jó ez a 4 napos hétvége, mert így mindegyik autó le lett mosva. Szigorúan napi 1, mert én öregszem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.