Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi igen, jó lesz.

Akkora, hogy a koszt levigye.

Erről beszéltem pénteken.

A rönónak' nem örülök egyáltalán, de, hogy a Kiszel Tünci rokona nem lett első annak igen.

Hát hogy Kiszel Tünci rokona nem lett első annak én is örülök igaz a bánat tudja hogy ki az és hogy mibe akart első lenni!A másik voltam kinn Bzsinál alapjárati motor kipucolva karbantartva de a dadogás csak nem szűnik!Ha igaz a gyújtás kábel köteg jó!Nem gáz mert megy csak zavaró!

Link to comment
Megosztás:

Megjött a jóidő, megjöttek a b@rmok a közlekedésben.Ma reggel is láttam pár érdekes produkciót. <_<

szerk.:

Rászántam az időt, aztán kivakartam korzit a mocsokból.Mondanám, hogy kitakarítottam, de nem fedné a valóságot.

Sok helyről hallottam ezt a CIF-es dolgot, hát én is körbegyagyáztam.Klasszisokkal fehérebb lett, iszonyat vízkő volt rajta.Reggel gépi mosó után határoztam el, aztán most voltam még1X gépiben.

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem ilyet.Megbeszéltük milyet.Amúgy amennyien csapkodják a tenyerem gyanítom a következő műszakit is nálam éli meg a járgány.

S, valóban 9K.-ért nagyon sok.Olyan 650e. körül ha érhet.

Bontanám el a pitsába! <_<

Moci váltó ugorna a corsába, többit meg vinnék, mint a cukrot! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én meg Corsával jöttem le Kiskőrösre.Kicsit nagyon sokat volt már városban használva, aztán nem ártott neki egy kis védéki levegő.Érezhetően szebben beszél, pedig semmi forszírozás, csak cooltúráltan. <_<

Paját ma viszont egy kék Astra G Caravannal láttam kavarni a Diófáson.Ronda diesel kerregése volt! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.