Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Joee azért hívtalak mert Tas itt van Kecskeméten kórházban.

Ma voltam bent nála nagyon összetörte magát. A 923 vagy a 928-ban van most nem emlékszem de a bal szárny jobb oldali terem ablak melletti ágyán.

Arra kérlek majd nézz be hozzá, és ezt kérem a többi kecskeméti cartárstól is!

Látogatás hétköznap 16-18ig de Joee ad kórházi ruhát biztosan ha valaki be akar surranni B)

Link to comment
Megosztás:

Látogatás hétköznap 16-18ig de Joee ad kórházi ruhát biztosan ha valaki be akar surranni :D

Az még szép volna, lehet annyi volna a munkahelyemnek B)

Akkor a 9. emeleten van? Mivel ezek a szobák ott vannak, de a traumás sérültek az 5. emeleten.

Nem biztos hogy én ismerem, szóval kellene a becsületes neve is.

Holnap bent leszek 7.00-19.00-ig, majd meglátogatom.

Link to comment
Megosztás:

Joee azért hívtalak mert Tas itt van Kecskeméten kórházban.

Ma voltam bent nála nagyon összetörte magát. A 923 vagy a 928-ban van most nem emlékszem de a bal szárny jobb oldali terem ablak melletti ágyán.

Arra kérlek majd nézz be hozzá, és ezt kérem a többi kecskeméti cartárstól is!

Látogatás hétköznap 16-18ig....

Bakker... mi történt Vele??? B)

Holnap benézek hozzá 16 után.. jön még akkor valaki?

Nem biztos hogy én ismerem, szóval kellene a becsületes neve is.

Szerintem találkoztál már Vele...

Börcsök Tas :D

Link to comment
Megosztás:

Most néztem a Prohardveren kaptam egy privát üzit Tassal kapcsolatban, hogy szóljak nektek, hogy kórházban van Kecskeméten.

Ugyan én nem tudom, hogy ki ő (azt hiszem) és ugyan tomi023 már meghozta előttem a híreket, mindenesetre jobbulást kívánok neki én is, épüljön fel hamar.

Link to comment
Megosztás:

A 9. emelet balra az ún. elfekvő. Nagyon súlyos vagy reménytelen állapotú betegek vannak ott. Jobbulást kívánok így ismeretlenül is Tasnak.

Elfekvő részleg Kiskunfélegyházi és az Izsáki úti kórházban van.

Nálunk minden emeleten van súlyos betegeknek fenntartott szoba, amit sok helyen postoperatív szobának neveznek.

A 9. emeletre azok a betegek kerülnek akiknek volt valami agyi vagy idegi történése, stb.

Akik már traumás azaz baleseti vagy idegsebészeti esetek, azok az 5. emeleten vannak.

Ezért fúrcsáltam, hogy ott van és nem a traumán na de nem találgatok, megyek melózni és megkérdem mi lett vele.

Link to comment
Megosztás:

Elfekvő részleg Kiskunfélegyházi és az Izsáki úti kórházban van.

Nálunk minden emeleten van súlyos betegeknek fenntartott szoba, amit sok helyen postoperatív szobának neveznek.

A 9. emeletre azok a betegek kerülnek akiknek volt valami agyi vagy idegi történése, stb.

Akik már traumás azaz baleseti vagy idegsebészeti esetek, azok az 5. emeleten vannak.

Ezért fúrcsáltam, hogy ott van és nem a traumán na de nem találgatok, megyek melózni és megkérdem mi lett vele.

Akkor csak régebben volt a 9. emeleten, anno több rokonom is feküdt ott. Pár hónapja a tüdőgondozó került át az Izsákiról a Nyíri útra.

Link to comment
Megosztás:

Megtudtad, hogy hol van pontosan?

Délután mennék be...

Jön még valaki?

Elvileg én megpróbálok.

Mondjuk az jó lenne ha a többiek is benéznének hozzá, persze lehetőség szerint ne egy napon menjünk mindannyian.

Itt legalább meg is tudjuk beszélni.

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert én telefonról nyomom és közben még dolgozom is.

Amúgy voltam fent Tasnál, de aludt. Nem akartam felkellteni, mivel most megbizonyodtam róla, hogy nem találkoztam még vele.

Remélem felépül hamar! Ha tudtok vele beszélni, üdvözöljük és jobbulást kívánunk neki innen Bp és környékéről is! :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam bent Tasnál...

Hát, srácok, szegény, jól összetörte magát... :D :)

Viszont, a barátnője kérése, hogyha valaki megy be, akkor :

- NE KÉRDEZZE SENKI TŐLE MI TÖRTÉNT. ( konkrétan Ő sem emléxik rá)

- NE MONDJA SENKI NEKI, HOGY MENNYIRE C@RUL NÉZ KI!

- MINDENKI BIZTASSA, HOGY HAMAR FEL FOG ÉPÜLNI,ÉS HOGY PIHENJEN SOKAT!

Szerintem, beszéljük meg, hogy naponta csak 1 ember megy be hozzá, így el tudjuk osztani az időt, míg bent lesz.. meg nem is lesz nála tömeg... :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam bent Tasnál...

Hát, srácok, szegény, jól összetörte magát... :D :)

Viszont, a barátnője kérése, hogyha valaki megy be, akkor :

- NE KÉRDEZZE SENKI TŐLE MI TÖRTÉNT. ( konkrétan Ő sem emléxik rá)

- NE MONDJA SENKI NEKI, HOGY MENNYIRE C@RUL NÉZ KI!

- MINDENKI BIZTASSA, HOGY HAMAR FEL FOG ÉPÜLNI,ÉS HOGY PIHENJEN SOKAT!

Szerintem, beszéljük meg, hogy naponta csak 1 ember megy be hozzá, így el tudjuk osztani az időt, míg bent lesz.. meg nem is lesz nála tömeg... :D

És végülis publikus, hogy mi történt vele?

Link to comment
Megosztás:

És végülis publikus, hogy mi történt vele?

Autóbaleset, de teljesen konkrétan még a család sem ismeri a részleteket :D

Amit Csabi írt még kiegészíteném annyival, hogy fel kell készülni, hogy kicsit zavart.

Mindenben egyet kell érteni vele, nem kérdezni a történtekről stb.

Kb 2 hét és jobban lesz, csak várni kell a vérzés felszívódását,

Udi:

Köszönöm a közreműködés a kábelszett ügyében!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.