Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

az 1,3 ohv 75+-5% paci alapból ha jól müxik

elnézést kérek mindenkitől, akit félretájékoztattam: nem igaz.

Szervízkönyv (1979 márc) szerint: 60 paci és 98 Nm. ROZ 91-es benzinhez tervezve, 8,2 sűrítés.

-------------

akkor maradok itthon, nem megyek Kecsóra ma, ha nincs tali

Link to comment
Megosztás:

"akkor maradok itthon, nem megyek Kecsóra ma, ha nincs tali"

holnap veterán börze!!! Ha minden jól megy ott leszek, és viszek egy két cuccost... 8)

Remélem látok egy két szép Opelt!

Hol lesz veterán börze?Gokartpálya?

Szombat,kb 20:00 Centrum parkolóban mini szexciótali

Link to comment
Megosztás:

Igen, a veteránbörze a gokartpálya melletti parkolóban szokott lenni. Az egy elég nagy parkoló, az egyik részén galamb/nyúl/kakas vásár és ha van épp veteránbörze akkor az a benntebbi részen van.

A veteran.hu-n van az aktuális időpontlista.

A másik bentebbi részen pedig kínai és zsibpiac van szinte minden szombat/vasárnap.

és itt szeretnék közölni egy képet egy gömbcsuklókinyomóról, ami valszeg ukrán vagy nagyontávolkeleti forrásból került hozzánk. Egyébként régi Opel szervízkönyv tartalmaz pont ilyen konstukcióról rajzot. Érdekessége, h az eddigi legolcsóbb árú kinyomó: alku nélkül 1500-2000 pénz.

ha vkinek épp erre lenne szüksége...

jártam arra a festékboltnál, ők már bezártak azon a helyen és a telephely is eladó, viszont a Tomi023-ék utcájának végefelé van két festékbolt (nem kifejezetten autósfesték) na nincs vmi nagy sprayválasztékuk, de jól megtanácsoltak: nemigen tudnak hőállószintelen lakkról, itt Kőrösön is megtaláltam a festékboltost, Ő sem hallott hőállóban szintelenről, alura dedikáltról sem hallott még. Azt mondják a szintelen jó 90 °C-ig, na majd emésztem még mit is akarok valójában.

az esti talira bejelentkeztem

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tegnap Újratöltve (T.Dénes) barátunk - tiszteletbeli klub tagunk (akit aljas módon nem engedtek egyesek eljönni Soltvadkertre) - balesetet szenvedett és totálra törte a kis autóját. Hála Istennek neki nem lett komoly baja.

Ezúton kívánunk neki jobbulást és egy szép új járgányt a Kecskeméti szekció nevében!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tegnap Újratöltve (T.Dénes) barátunk - tiszteletbeli klub tagunk (akit aljas módon nem engedtek egyesek eljönni Soltvadkertre) - balesetet szenvedett és totálra törte a kis autóját. Hála Istennek neki nem lett komoly baja.

Ezúton kívánok neki jobbulást és egy szép új járgányt!

Hát sajnálattal hallotam az esetről :lol:

Hasonlókat kivánunk neki mi is Renivel.

Link to comment
Megosztás:

Na halho!

Nagyon szépen köszönöm a jókivánságokat! Habár saját érzésem szerint nem nekem lenne rá szükségem hanem az utasomank aki még most is Győreben az Intezíven van, Nagyon nagy ütést kaphatott afejére ezért egy súlyos agyrszkodása van és agy duzzanmata az orvosok még semmit nem tudnak mondani várni kell hétfőig! REMÉLEM NEM LESZ SEMMI KOMOLY MARADADÓ SÉRÜLÉSE!

Rolam annyit hogy jolvagyok a bal csuklom tört el meg mindehol televagyok zuzodással!

Az auto totálkáros de ez a legkevesebb! Majd képeket teszek közzé Valszeg Speed segitségével!

Ugy érzem jövőreb minden kecskemeti szekcio tag tervezen be egy születésnapi bulit Majus 20.-ra!!!

Mégegyszer mindent köszönök!!!

Azert nem felejtlek el titeket majd tartjuk a kapcsolatot és a nyari opel talit sem felejtettem el!!

BYBY Újratöltve (T. Dénes)

u.i.: Nem tudom gondolkodok a névvéltéson mint Surviver!!!találo lenne ezek után!

Link to comment
Megosztás:

Halihó! Gondoltam, hogy felzördültök majd ezen...

Nem akartam megbántani senkit! De az a helyzet, hogy nagyon furcsálom ezt a zártkörűséget.

Szerveztek egy találkozót, aminek az OPEL közösségről kellene szólni... arról, hogy egyes emberek, akik Opel tulajdonosok és szeretik is az autójukat... és ennek kapcsán megismerik egymást, eldumálnak, összetertanak... összehaverkodnak és jól érzik magukat együtt.

OK legyen egy klub aminek keretei között a tagoknak bizonyos előnyök járnak, ha akarják. De csak azért, mert valaki nem akar kifizetni 5000Ft-ot... mondjuk meg őszintén... jóformán a semmiért...

vagy nem tudja kifizetni, mert történetesen diák... azt miért kell kizárni egy Opel barát rendezvényről?

Itt van Dénes. Szerintem egy nagyon jófej srác. Én nagyon bírom... és a szekció társak is is bírják a srácot. Ő történetesen diák... és azt mondta, hogy ő nem tud ilyenre ennyit szánni. Közben pedig imádja (imádta) az autóját, szépítette ahol csak érte... és ő nem jöhet el, mert nem tag? Mert nem fizeti ki az 5000Ft-ot?

Most tényleg! Ne a pénzről szóljon már minden...

Eléggé anyagis ez a rohadt világ anélkül is... - már szarni sem lehet ingyen - és akkor egy baráti összejövetelen is ilyen követelményt támasztunk?

Épp ma beszéltem pár opeles sráccal... és mondták, hogy hallottak a taliról Soltvadkerten és hogy majd lejönnek. Mondtam, hogy sajna csak klubtagoknak lesz... mit mondjak... kicsit kiakadtak, hogy milyen dolog ez!?

Mindegy, a lényeg - a lényeg... ne értsetek félre! Nem akarok csesztetni senkit... csak azért kicsit baszta ez a dolog a csőröm... és gondoltam építő jelleggel megosztom veletek a véleményem! Lehet engem ezért köcsögnek tartani... lehet velem veszekedni... le lehet tiltani a fórumról...

vagy esetleg azt mondtani... hogy lehet igazság abban amit mondok...

Link to comment
Megosztás:

ne haragudj, de nem tudom, miről beszélsz

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=835&start=0

"Nem klubtagoknak:

3 napra étkezéssel: 10.000 Ft/fő, 4 ágyas szobában.

gyerek: 6.000 Ft/fő

nincs napijegy. "

akkor hogyis van ez?

amúgy meg nem osztom a véleményed

úgy érzed, semmiért fizetsz? szerinted a fórum, a domain-nevek fenntartása, a szervezések költsége stb. az miből megy?

a klub fenntartásához édeskevés az a pénz, ami a klubtagsági díjakból jön be

néhány embernek elég sok pénze van a klubban, ami valószínüleg már ott is marad

ez már párszor ki lett tárgyalva, azt hiszem, nem kéne erről újabb vitát nyitni

nekem csak annyi javaslatom van, hogy mielőtt ítélkezel, azelőtt inkább informálódj egy kicsit ;-)

Link to comment
Megosztás:

úgy érzed, semmiért fizetsz? szerinted a fórum, a domain-nevek fenntartása, a szervezések költsége stb. az miből megy?

Tudod... amikor hazajöttünk Fótról... eléggé csalódott voltam.

A problémám ott indult, hogy indulás előtt fél napig suvickoltam az autóm... (több szekció társammal együtt) odaértünk...

és mire leparkoltunk a füvön... 1cm vastagon állt a por az autókon... (hidegzuhany).

"De mindegy... biztos lesznek majd ######a programok..." - gondoltam...

Hááát... beszélgettünk a srácokkal pár órát... aztán mivel nem történt semmi... (egy teszten kívül) a haverok már nagyon unták... így leléptünk.

Amit hiányoltam, ami szerintem alap dolog egy ilyen talin:

- autós ügyességi verseny

- egy-két tuning bolt egy sátorban

stb.

hmm? Ezeke egész egyszerű kis dolgok... de sokat dobhatnak a dolgon...

Link to comment
Megosztás:

Amit hiányoltam, ami szerintem alap dolog egy ilyen talin:

- autós ügyességi verseny

- egy-két tuning bolt egy sátorban

stb.

hmm? Ezeke egész egyszerű kis dolgok... de sokat dobhatnak a dolgon...

Igazad van. Amit ott láttál Fóton az kb 12 ember munkájának eredménye, akik munka mellett szervezték meg a találkozót. Ennyi emberrel azt tudtuk összehozni. Szóval az autós ügyességi versenyhez kellett volna még 3-4 ember (de nem volt), a tuning boltok leszervezéséhez meg egy ember kb 4-5 napi munkája. Egyébként nagyon könnyű kritizálni... Sohasenkinek nem tiltottuk meg, hogy segítsen találkozót szervezni.........

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nagyon könnyű kritizálni... Sohasenkinek nem tiltottuk meg, hogy segítsen találkozót szervezni.........

Figyelj Dark!

Én nem kritizálni akarok és nem akarok csesztetni senkit. Sőőőt veszekedni sem akarok! Én elmondtam a véleményem...

Ezek szerint már ezt sem lehet?

Én úgy gondolom, hogy a közös gondolkodással lehet előre lépni, fejleszteni, javítani egy rendezvényt... vagy bármit az életben!

Amennyiben tudok segíteni és szóltok... megteszem, amit tudok.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.