Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

JOhnny, ne idegeskedj, árt a szépségnek. :icon4:

Én szinte minden nap anyázgatok, mikor a főúton utolérem a 41 km/h -val tekkóba haladó embereket. :icon4:

Nem értem, miért kell 5 km-el előtte már lépésben haladni???

A másik kedvencem, a gyerekes anyák (elnézést kérek mindenkitől, aki nem ilyen, bár gyereke van) - nagyon sok nő maximum 39-el hajlandó haladni városban, ha vele van a gyereke (i). :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :D

Szeretnék innen venni egy 160x200-as pácolt "Anikó" ágykeretet http://komforteka.hu/index.php?page=termekek&pid=7337

Érdeklődnék, hogy valaki ismeri-e őket, mert iszonyatosan bírnám, ha (legalább) egy áfával olcsóbban megkaphatnám. Illetve logisztikai segítség is kellene, talán a legegyszerűbb a Blitzen volna, de ahhoz lehet túl rövid az idő.

Próbálom nézni a topikot, de ha valaki nagy span a tulajjal és küld püt vagy felhív azt külön meg fogom köszönni :icon4: 30/2575709

Szép napot

Te is megtaláltad az egyik legdrágább boltot.

Sajnos segíteni én sem tudok.

Link to comment
Megosztás:

hátajóédeskurvaanyját a sok újgazdag ringyónak.

Q8-sal megáll a kapubejáróban és amikor dudálok neki, hogy huzzon arrébb,mert szeretnék beállni,kipattan a kocsiból és elkezd ugatni, hogy miért vagyok indulatos...talán ha nem szopásért kapta volna, bement volna az udvarba és ott áll meg, de mivel ugye parkolni és tolatni az ilyen ribancok nem tudnak, könnyebb az utca közepén vészvillogóval megállni...dunába lőném az ilyet...

tényleg kár idegeskedni én az astra kombival előztem egyszer az egyik ilyen (a feleségem által gazdag temetkezési vállalkozónak nevezett - nagy fekete hodály,fekete ablakok) szöszit nem tetszett neki hát bejött vagy félméterre mögém, erre mit csinál a "nyugodt ember"? - merthogy odáig a K csak 40-el ment

na mit csinálok? - megvillantom a féklámpát :D

mit csinál a K - satu fék

lehet h mások szerint nem megoldás de nekem akkor "muszáj volt" :icon4:

Link to comment
Megosztás:

tényleg kár idegeskedni én az astra kombival előztem egyszer az egyik ilyen (a feleségem által gazdag temetkezési vállalkozónak nevezett - nagy fekete hodály,fekete ablakok) szöszit nem tetszett neki hát bejött vagy félméterre mögém, erre mit csinál a "nyugodt ember"? - merthogy odáig a K csak 40-el ment

na mit csinálok? - megvillantom a féklámpát :D

mit csinál a K - satu fék

lehet h mások szerint nem megoldás de nekem akkor "muszáj volt" :icon4:

Dr. Straega reflexológus vizsgálati módszere nem rossz! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután találkoztam Joe-val az Arborétum dombelkerülő felöli részén.Éppen bottal piszkálta a klímakompresszor vezetékét, hogy működjön a vektorba a technika.Kontakt baja volt.Sztem tiszteletbeli Corsássá kellene fogadni! :D

:icon4:

Mi újság a fékrásegítővel?

Link to comment
Megosztás:

:D

Mi újság a fékrásegítővel?

Írtam SMS-t.Nem jó rá a főfékmunkahengerem, szóval megkértem Piczi-t, hogy tolja utána a bontottat.A fene sem gondolta volna, hogy varia volt vele.A 7végén ha ma megjönne, szvsz. lesz egy féktelenítés is.Ha szópóág, akkor még csőperemezés is. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Írtam SMS-t.Nem jó rá a főfékmunkahengerem, szóval megkértem Piczi-t, hogy tolja utána a bontottat.A fene sem gondolta volna, hogy varia volt vele.A 7végén ha ma megjönne, szvsz. lesz egy féktelenítés is.Ha szópóág, akkor még csőperemezés is. :D

Olvastam a susmust, de kiváncsi voltam azóta hova jutott a dolog.

Megyek Gepárd, majd hívlak!

Link to comment
Megosztás:

Ma délután találkoztam Joe-val az Arborétum dombelkerülő felöli részén.Éppen bottal piszkálta a klímakompresszor vezetékét, hogy működjön a vektorba a technika.Kontakt baja volt.Sztem tiszteletbeli Corsássá kellene fogadni! :icon4:

Azóta is műkszik (kop kop kop), botot kidobtam a kocsiból :D :icon4:

Ilyen időben gyorsan feltűnik, ha meg makacsolja magát.

Link to comment
Megosztás:

Ma délután találkoztam Joe-val az Arborétum dombelkerülő felöli részén.Éppen bottal piszkálta a klímakompresszor vezetékét, hogy működjön a vektorba a technika.Kontakt baja volt.Sztem tiszteletbeli Corsássá kellene fogadni! :icon4:

Enyémnél nincs ilyen gond, az ablaktekerő bot nélkül is tökéletes! Amúgy régen az arborétumnál én is piszkáltam valamit bottal a cipőm talpáról, de ezt most nem részletezném... :D

Link to comment
Megosztás:

Na skacok, annyi történt hogy tegnap kicsit kalandosra sikerült a leszállás a hőlégballonnal.

Sajnos a szél nagyon bolondos volt tegnap és végig olyan úton reptette a ballont, hogy nem volt leszállásra alkalmas hely.

Amikor jött egy kis szél és elkezdte reptetni a Tomiék utcája felé már nem volt tovább gáz és kényszerleszállás történt a utca közepére.

Nem sok kellett volna még, hogy átrepüljön a vasút felett és utána már akadt volna leszálló.

Egy villanyvezeték szakadt el, és egy másikon nem fennakadt a ballon, de szerencsére senkinek semmi baja nem történt.

Nagy nehezen leszedték a ballont a vezetékről aztán jöttek a démászosok az elszakadt vezeték helyreállítása miatt.

Lesz majd egy kis fizetnivaló a démász felé.

Az utcán persze beindult a katasztrófaturizmus (elvégre nem mindennapos, hogy ballon száll le a ház előtt), de azért sok segítő kéz volt.

Tomi: Apudnak köszönjük, hogy hellyel kínált, míg vártuk a démászt!

Link to comment
Megosztás:

Szasztok skacok.

Vadkerti tónál pancsiztunk ma, hát nem semmi...

Szinte kisebb..gben voltunk a "kisebb...gel" szemben... ;)

Nagy számban voltak határon túli vendégmunkások is.

Az ifjabb purdék kedvükre turkáltak az éppen fürdőzők motyói között... :icon4:

Gondolhatjátok, egyik szemünk a gyerkőcökön, a másik a babakocsin és a cuccainkon... :icon4:

A víz koszos, tömérdek rovar (gyerkőcöket agyon marták)

Mindezek ellenére jót pancsiztunk és a strandon kívül igazi csavart fagyit nyaltunk , isteni volt. ;) ;) ;)

Így most kihagytuk a híres vadkerti fagyizót... :D

Link to comment
Megosztás:

Mi szelíden voltunk ma és ami negatívumot tapasztaltam:

-kicsit hínáros a víz

-nem elegendő adagot adtak ebédre (lehet bennem volt a hiba)

Szerencsére hasonló dolgokkal nem találkoztam mint Paja Vadkerten.

Nagyon jót pancsoltunk, szívesen ott maradtam volna még pár napot, de hát holnap meló :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.