Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam ma személyit csináltatni a TESCO-ban lévő okmányirodában.A kabát levételétől számítva 5 perc sem telt el, és már kifelé jöttem.Szerencsém volt, senki nem volt előttem.......meg nagyon utánam sem.

A régi, még barna fedelű, most már érvénytelenített flekó pedig megmarad emléknek. :P :D

Annak idején az enyémet beszedték és nem adták oda.... :D

Mondjuk, úgy néztem ki a képen, mint II. Rámszesz fáraó..... :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma is meg bizonyosodtam arról hogy hülyékkel van tele a világ!Az első délelőtt 10 óra felé mentő jön szirénázva át az Agip kútnál a város felé vezető oldalra ugyan is a sor nagy volt a másikon mögötte egy ezüst Audi tapadt rá!A másik délután egy barátom feleségét és két pici lurkóját vittem dokihoz a Hunyadiba!A csavar boltnál a Bem utcán szól Iza hogy az egyik hány rosszul van a pici!Na azonnal vész villogó kocsiból ki mire megáll mellettem egy jól szituált nő valami le pukkant szarral és el kezdeni osztani az észt hogy baromarcú zebrán állsz!Mondom neki mi van de csak mondja!Na gondoltam ebből elég ez hülye és nem érti!Így hátat fordítottam és a gyerekkel foglalkoztam inkább!

Link to comment
Megosztás:

Ma is meg bizonyosodtam arról hogy hülyékkel van tele a világ!Az első délelőtt 10 óra felé mentő jön szirénázva át az Agip kútnál a város felé vezető oldalra ugyan is a sor nagy volt a másikon mögötte egy ezüst Audi tapadt rá!A másik délután egy barátom feleségét és két pici lurkóját vittem dokihoz a Hunyadiba!A csavar boltnál a Bem utcán szól Iza hogy az egyik hány rosszul van a pici!Na azonnal vész villogó kocsiból ki mire megáll mellettem egy jól szituált nő valami le pukkant szarral és el kezdeni osztani az észt hogy baromarcú zebrán állsz!Mondom neki mi van de csak mondja!Na gondoltam ebből elég ez hülye és nem érti!Így hátat fordítottam és a gyerekkel foglalkoztam inkább!

Ma valahogy nekem is ilyen napom volt, igencsak borzolták az idegeimet a kórházban.

Persze nem a betegek.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek sima b-es jogsival huzhatok ket tengelyes futot?

Minimum a B-E kategória 750 kg-felett.

A másik, hogy az ótód sem húzhat szerintem nehezebbet , persze hivatalosan.

De ha nem több 750 kg-nál mindegy a tengelyek száma.

Én is huztam trélert anno a corsával...igaz elég volt az útontartani... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.