Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valakinek van már személyes tapasztalata rönkhasító géppel?

Jók azok valamire?

Kezdem megunni a hasogatást, lehet be kellene ruházni?

Nálam volt egy ipari szerkezet kölcsönbe. 80 mázsát 2 nap alatt hasogattam fel vele. ;)

Kaptam egy kicsit is előtte, de az csak gyújtóst vágni jó....

Csinálj, vagy csináltass egyet. Egy jó kb annyiból kijön mint egy kis teljesítményű bolti gép.

Én már gyűjtögetem hozzá az alkatrészeket.

Link to comment
Megosztás:

egy 8T-s csak 180-200 Ezer az sok?

;) ;) :lol: :lol:

Az kb 3 évi tüzelőm, ahhoz képest nem kevés :lol:

Nálam volt egy ipari szerkezet kölcsönbe. 80 mázsát 2 nap alatt hasogattam fel vele. :lol:

Kaptam egy kicsit is előtte, de az csak gyújtóst vágni jó....

Csinálj, vagy csináltass egyet. Egy jó kb annyiból kijön mint egy kis teljesítményű bolti gép.

Én már gyűjtögetem hozzá az alkatrészeket.

Hát valószínű marad ez a megoldás, ma meg elkapom a fejsze nyelét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó nagy fos a fiat fényszórós üzemmódja.

Az alap világítás 100/90-es izzóval még elmegy, de a refi...esküszöm a corsa TYC lámpái jobban nyomják távolságra...

Én tegnap használtam haza felé.Nincs vele gondom, facán világít. Meg picit teszteltem a kanyarképességet persze szem előtt tartva a 165-ös szélességet, meglepően sarkonfordulós a gép, billenés nélkül.Így a még a vektor sem csinálta. Érdekes az ülések oldaltartása is.Látszólag nincs.Gyakorlatilag van! :lol: Előzni is lehet, csak pont úgy matekozni kell, mint a kóórzával! ;) (beféreknemférekbeféreknemférek!) ;)

Wááá

Kész a kuplungozás. Hát nem szretném az elkövetkezendő 2-3 évben újra csinálni, annyira megutáltam.

Ha vigyázol rá, egy darabig nem kell széttúrni! :lol:

Hát valószínű marad ez a megoldás, ma meg elkapom a fejsze nyelét :lol:

Kell a testmozgás.Mindig csinálod -1-2 órán keresztül, aztán egyszer csak elfogy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vettem siklóernyőzni pmr-t.Kiderült, nem csak arra jó, hanem amolyan rádióamatőr kategória.Magyar használati nem jött hozzá.Kb. 2 perc alatt találtam weben+válaszolt egy rádióamatőr guru, hogy hogyan és miként.

Mivel vhf-re is alkalmas, kiderült, hogy bele lehet hallgatózni ebbe-abba.Bele szólni tilos!

Eznagyonállat! ;)

Link to comment
Megosztás:

Vettem siklóernyőzni pmr-t.Kiderült, nem csak arra jó, hanem amolyan rádióamatőr kategória.Magyar használati nem jött hozzá.Kb. 2 perc alatt találtam weben+válaszolt egy rádióamatőr guru, hogy hogyan és miként.

Mivel vhf-re is alkalmas, kiderült, hogy bele lehet hallgatózni ebbe-abba.Bele szólni tilos!

Eznagyonállat! :lol:

imádom a repülést de a legjobban a szakszavak rövidítéseit szeretem. ;)

Na az én munkahelyemen (Reptér) is tudunk ám úgy beszélni hogy valaki szinte semmit sem ért belőle ;)

Mi az a pmr??

Link to comment
Megosztás:

Mi az a pmr??

Privát mobil rádió, előre beállított csatornákkal és max. 0.5W teljesítménnyel.Szóval, mint egy másik fórumon kiderült, az enyém nem az.........de arra is jó.Sokkal inkább rádióamatőr készülék.Elvileg engedélyköteles lenne, de.........ez itt Magyarország.Ha nem beszélek bele a ferihegyi diskurzusba, ill. a rendőrök csacsogásába, akkor nem gond ha csak hallom.

Így szépen belőttem a max. teljesítményt ill. beállítottam azt a 8 frekit amin büntetlenül használhatom, és ennyi. Persze fülelni még szabad.... ;)

Amúgy meg a GK telephelyről az ÜGK-val lemenni a HÁP-ra, és lejelenteni, hogy áll a Kp.? ;)

Link to comment
Megosztás:

Privát mobil rádió, előre beállított csatornákkal és max. 0.5W teljesítménnyel.Szóval, mint egy másik fórumon kiderült, az enyém nem az.........de arra is jó.Sokkal inkább rádióamatőr készülék.Elvileg engedélyköteles lenne, de.........ez itt Magyarország.Ha nem beszélek bele a ferihegyi diskurzusba, ill. a rendőrök csacsogásába, akkor nem gond ha csak hallom.

Így szépen belőttem a max. teljesítményt ill. beállítottam azt a 8 frekit amin büntetlenül használhatom, és ennyi. Persze fülelni még szabad.... ;)

Akkor most már tőled kérjek trafiinfót? ;)

Link to comment
Megosztás:

Privát mobil rádió, előre beállított csatornákkal és max. 0.5W teljesítménnyel.Szóval, mint egy másik fórumon kiderült, az enyém nem az.........de arra is jó.Sokkal inkább rádióamatőr készülék.Elvileg engedélyköteles lenne, de.........ez itt Magyarország.Ha nem beszélek bele a ferihegyi diskurzusba, ill. a rendőrök csacsogásába, akkor nem gond ha csak hallom.

Így szépen belőttem a max. teljesítményt ill. beállítottam azt a 8 frekit amin büntetlenül használhatom, és ennyi. Persze fülelni még szabad.... :lol:

köszi most már ok

Amúgy meg a GK telephelyről az ÜGK-val lemenni a HÁP-ra, és lejelenteni, hogy áll a Kp.? :lol:

no komment ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Állítólag van ami digitális, szal csak a régi cuccok fülelhetők. :lol:

Ma nekiugrottam a fijat pollenszűrőjének...a helyen van...egyem a digójóédesanyját :lol: ...kivadásztam...2009.19heti ;) ;) Felhívtam Karloékat, 1750Ft, loholtam érte.

Csere után érdekes módon már a 2-es fokozat is elég, hogy elég cúg legyen az utastérben... :lol:

Most a középkonzol szétszedését nézegetem neten, izzót kéne cserélni a fűtéstekerők mögött...

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben lehet ilyesmi? ;)

Ezt most ugye nem komolyan kérdezed? ;) :lol:

Amúgy kicseréltem az izzókat, kettő ki volt égve a 4-ből, 4 csavart kellett kivenni és jött az egész konzol kifelé...rá 2 percre telefon a fönöktől...nálad van a punto? Jaja,mer? Most szóltak, hogy valaki lopja! :lol:

A GPS-es fosnak van egy rejtett mikrokapcsolója, sikerült a műanyag bontása közben hozzá nyúlni, jelzett is. :lol:

Hazafelé hódmezőről azon gondolkoztam, hogy tényleg büntetni kellene azokat, akik közúton nem tudnak sötétben 90-el menni...iszonyat veszélyes, amikor sort halmoznak fel maguk mögött, csak azért mert fosik sötétben vezetni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.